Dornbirn – Znojmo 3:4 (kon.)
Dornbirn Bulldogs
3:4 (0:0, 2:2, 1:2)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 12.10.2013, 19:15 • Messestadion Dornbirn • bet-at-home ICE Hockey League

Znojmo tak po dnešním dni v tabulce poskočí až na druhou příčku, jen o skóre za vedoucím Villachem. Dlouhá cesta zpět do Česka tak bude Orlům jistě ubíhat příjemněji.

To je pro tuto chvíli vše, díky za pozornost. Více informací najdete na www.hcorli.cz. (21:39:12)

Orli ze Znojma dokázali zvítězit také ve druhém zápase svého tripu na západ Rakouska, když poráží Dornbirn na jeho ledě 4:3. Co víc, závěr zápasu tentokrát narozdíl od předchozích duelů patřil jim. O vítěznou trefu se 70 vteřin před koncem postaral Peter Pucher a svůj první letošní gól si pošetřil do opravdu důležité chvíle.

60:00

59:52
    Domácí už to nestihnou, Znojmo po dramatickém závěru vítězí!

59:39
    Vylučovat se ale bude i na znojemské straně. Ondřej Fiala (ZNO) dostává 2 + 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Dornbirn má k dispozici přesilovku 4 proti 3.

59:39
    Domácí se zapisují do statistik jinak, než by si představovali. Mink (DOR) dostává 2 minuty za podražení, k tomu navíc osobní desetiminutový trest.

59:17
    Adam Dennis odjíždí na střídačku, domácí hrají v šesti proti čtyřem.

59:04
    Andrew Thomas (ZNO) dostává 2 minuty za držení, v Dornbirnu to bude horký závěr.

58:50
    Orli právě vstřelili branku!
    Sedmdesát vteřin před koncem strhává skóre na stranu Znojma svým prvním letošním gólem PETER PUCHER! Branka je uznána. Podaří se Dornbirnu vyrovnat i počtvrté? Bez asistence.

58:50
    Orli dostali puk do branky, rozhodčí se jedou podívat na video. Bude to čtvrtý gól Znojma?

58:36
    Orli vybojovali vhazování před Dennisem po Štachově nahození.

58:01
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:16
    Aquino s Minkem se dostali až před Landsmana a měli velkou šanci ke skórování, tentokrát ji však nevyužili.

55:35
    Oba týmy chtějí vyhrát a hrají aktivně, D'Alvisovu ránu k bližší tyči kryje Landsman.

54:40
    Dornbirn právě vstřelil branku!
    Dnes už obehraná písnička, je tu znovu okamžité vyrovnání a znovu v tom má prsty LUCIANO AQUINO. Kanadský útočník se tentokrát vřítil do útočného pásma a dorážkou potřetí srovnává skóre. Asistence: Graham Mink.

54:15
    K využití přesilovky stačilo Znojmu šest vteřin. Postaral se o to svou první brankou v orlím dresu slovinský obránce ALEKSANDAR MAGOVAC, jehož tečovaná střela zaplula až do sítě. Asistence: Richard Pavlikovský.

54:09
    Na dvě minuty za vysokou hůl je vyloučen Chris D'Alvise (DOR).

53:45
    Znojmo bude hrát přesilovou hru, je signalizovaný trest pro domácí.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 27. D'Alvise (Brooks, D'Aversa), 35. Sonne (Aquino), 55. Aquino (Mink) – 25. Lattner (Beránek, Horák), 35. Fiala (Finsterle, Procházka), 55. Magovac (Pavlikovský), 59. Pucher

Dornbirn Bulldogs: Dennis (Madlener) – D'Aversa, Oraze, Magnan-Grenier, Plante, Montgomery, Slivnik – Aquino, Sonne, Mink – D'Alvise, Jarrett, Brooks – Petrik, Feichtner, Mairitsch – Putnik, Häussle, Wolf.
    HC LERAM Orli Znojmo: Landsman (Hovi) – Horák, Pavlikovský, Thomas, Štach, Sova, Bořuta, Magovac, Müller – Lattner, Pucher, Beránek – Podešva, Bartoš, Havlík – Procházka, Fiala, Finsterle – Kilnar, Šeda.

Rozhodčí: Gebei, Veit – König, Nemeth