Vsetín – Olomouc 5:2 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | Chomutov – Sparta 5:2 (kon.)
Č. Budějovice – Liberec 3:5 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 3:4 (po pr.) | HC Litvínov – K. Vary 3:0 (kon.)
Písek – Jihlava 1:4 (kon.) | Pardubice – Slavia 1:3 (kon.) | Třinec – Zlín 3:4 (po pr.)
Havířov – Kometa Brno 2:4 (kon.) | Poruba 2011 – Vítkovice 2:5 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 5:4 (kon.)
HC Motor České Budějovice
3:5 (2:2, 0:0, 1:3)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 12.10.2013, 12:30 • Budvar aréna • Extraliga staršího dorostu

Dnes bylo k vidění krásné utkání bohaté na góly. Zápas ovládli Liberečtí, kteří soupeře zničili ve třetí třetině. Přes velkou snahu domácích se Liberečtí radují z výhry 5:3 a zaslouženě získávají tři body. Děkuji za pozornost a přístě nashledanou. (14:40:22)

60:00

58:23
    Budějovičtí zkoušejí střílet ze všech pozic, ale Stezka odolává.

57:47
    5/5.

56:25
    Kadlec drží puk.

55:47
    Josef Matoušek (CEM) – 2 minuty – faul kolenem – 4/5.

54:38
    Budějovičtí teď nahodili kotouč před Stezku, ten si však poradil.

54:21
    Stezka raději drží kotouč.

53:15
    5/5.

52:36
    Liberec právě vstřelil branku!
    RADEK ŠÍR proměňuuje trestné střílení! Nejdříve naznačil střelu do beckhandu, ale pak si puk přendal na forhand a pohotově zakončil.

52:36
    Při úniku byl Šír faulován a rozhodčí nařídil trestné střílení.

52:10
    Střelu domácí stehlíka zblokoval Král.

51:15
    Michael Klinger (LIB) – 2 minuty – zdržování hry – 5/4.

50:58
    Puk vyletěl mimo hrací plochu. Vhazuje se ve středním pásmu.

50:35
    Ofsajd hostů.

48:37
    V této třetině můžeme sledovat krásný hokej. Oba týmy pochopitelně touží po vítězství, a tak střílejí téměř z každého úhlu.

46:26
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Jihočeši rychle odpovídají a zároveň snižují! Po velké skrumáži před libereckou brankou se prosazuje JAN SCHWARZ a náskok hostů je už pouze jednobrankový. Asistence: Jan Brož.

44:42
    Liberec odskakuje do dvoubrankového vedení! Domácího golmana překonává ZDENĚK KRÁL. Asistence: Matyáš Kačírek.

44:13
    Liberec se dostáva do vedení! Při přesilové hře dostal měl puk na holi Bělohorský, přihrál ho DOMINIKU LAKATOŠOVI, který dělovkou od modré čáry překonává Kadlece. Asistence: Matouš Bělohorský.

Pavel Mádl

Branky a nahrávky: 10. Šafář (Panáček), 18. Šafář (Matoušek), 47. Schwarz (Brož) – 7. Bělohorský (Lakatoš), 19. Gecko (Klinger), 45. Lakatoš (Bělohorský), 45. Král (Kačírek), 53. Šír

HC Motor České Budějovice: Kadlec (Kváča) – Šergl, Farka, Benda, Klinecký, Matoušek, Stehlík, Křikava – Brož, Fencl, Vráblík, Schwarz, Doktor, Kubeš, Šafář, Panáček, Matějka.
    Bílí Tygři Liberec: Stezka (Hosnedl) – Klinger, Divila, Běhula, Tržický, Mečíř, Husa, Suchý – Král, Kačírek, Gecko, Babec, Lakatoš, Bělohorský, Hylena, Janele, Šír, Němeček, Zachar.

Rozhodčí: Slavík – Kreuzer, Polonyi