Vsetín – Olomouc 5:2 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | Chomutov – Sparta 5:2 (kon.)
Č. Budějovice – Liberec 3:5 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 3:4 (po pr.) | HC Litvínov – K. Vary 3:0 (kon.)
Písek – Jihlava 1:4 (kon.) | Pardubice – Slavia 1:3 (kon.) | Třinec – Zlín 3:4 (po pr.)
Havířov – Kometa Brno 2:4 (kon.) | Poruba 2011 – Vítkovice 2:5 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 5:4 (kon.)
AZ Havířov
2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
HC Kometa Brno
Sobota 12.10.2013, 13:30 • K&K Pneu Aréna Havířov • Extraliga staršího dorostu

Vyrovnané utkání nakonec vyhrála Kometa, protože využila protiútok, zatímce Azet nedokázal ze svých akcí ve třetí třetině vytěžit nic. Tímto se s vámi pro dnešek loučím a těším se na počtenou u dalších onlajnů. (15:40:40)

60:00

59:18
    Kometa právě vstřelila branku!
    Petr Kratochvíl vyvezl puk do útočné třetiny, našel FILIPA DVOŘÁKA, který puk jen posunul do opuštěné klece. Asistence: Petr Kratochvíl a Jan Švejda.

58:42
    Domácí to zkoušejí v šesti bez brankáře.

Konec oddechového času.

58:42
    Oddechový čas pro domácí.

57:51
    Obrovskou šanci měla Kometa, jmenovitě Hájek, jehož střela těsně minula levou tyč Turšnerovy brány.

56:54
    Brno má puk a útočí.

55:56
    Vhazuje se před Slavíčkem.

54:47

53:56
    Velá šance Brna – Horkého střelu Turšner neudržel, ale obránci mu pomohli a puk vyhodili.

52:47
    Polak (AZ) 2 minuty napadení.

50:51
    Po pasu Horkého se do úniku dostal ROMAN DYMÁČEK, který bekhendovým blafákem překonal Turšnera. Asistence: Luboš Horký.

50:25
    Zakázané uvolnění Komety.

50:06
    Turšner raději podržel puk před dojíždějícím Sedláčkem, vhazuje se po jeho levé ruce.

49:06
    Až teď se Kometa dostala do útoku a dosáhla tam přerušení hry, vhazuje se po Turšnerově levici.

48:36
    Azet napadá, hosté se nemohou vymanit ze svého obranného pásma.

47:08
    Azet dostal puk do sítě, ale bylo to vysokou holí, proto nebyla branka uznána.

46:54
    Brněnský Hájek střílel zpoza obránce, ale netrefil branku.

Petr Miklas

Branky a nahrávky: 26. Bednář (Fejko), 31. Fejko (Wróbel, Polak) – 2. Dymáček (Kubeš, Garčic), 24. Nohel (Biolek, Hájek), 51. Dymáček (Horký), 60. Dvořák (Kratochvíl, Švejda)

AZ Havířov: Turšner (Sonnek) – Dudek, Chroboček, Heinzl, Kalus, Ďurkáč, Trombik, Frojda – Pacoň Fejko, Bednář – Polak, Wróbel, Pacas – Sap, Hendrych, Kurovský – Moravčík, Cihlář.
    HC Kometa Brno: Slavíček (Krček) – Hájek, Kubeš, Sedláček, Šnajnar, Marcello, Švejda – Garčic, Dymáček, Horký – Dvořák, Biolek, Zohorna – Hroudný, Nohel, Kratochvíl – Kališ.

Rozhodčí: Klapetek – Kopřiva, Rychlý.