Philadelphia – Arizona 1:2 (kon.) | Carolina – Los Angeles 1:2 (0:1 po s.n.) | Florida – Pittsburgh 6:3 (kon.)
Chicago – NY Islanders 3:2 (kon.) | Winnipeg – Dallas 1:4 (kon.) | Calgary – New Jersey 3:2 (kon.)
Columbus – Boston 1:3 (kon.)
Chicago Blackhawks
3:2 (2:2, 1:0, 0:0)
New York Islanders
Sobota 12.10.2013, 02:00 • United Center • NHL

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (04:38:18)

Chicago dnes mělo navrch a zaslouženě vítězí. Blackhawks vedli 2:0, v poslední minutě první třetině ale srovnali Bailey s Okposem. Rozhodující branku tak obstaral v půlce utkání slovenský útočník MIchal Handzuš.

59:50
    Okposo ještě nebepečně nahodil, pro Chicago to už ale vypadá dobře.

59:23
    Poulin odvolán na střídačku!

59:00
    Islanders mají poslední minutu, nyní už jsou v pěti.

58:27
    Sharp ujel po levém křídle a zakončil, Poulin ale vyráží do rohu kluziště!

58:00
    Domácí zakládají útok zpoza branky.

56:57
    Tohle by ale hostům mohlo zlomit vaz, vyloučen je totiž Regin za hákování.

56:16
    Třetí lajna Blackhawks vybojovala další řadu sekund v útočném pásmu, Isles se stále nemohou dostat do tlaku.

55:16
    Islanders se nemohou dostat do pořádného tlaku, na vyrovnání mají cca 5 minut.

53:36
    Oba týmy opět kompletní, Chicago kontroluje vývoj hry.

52:16
    Na trestnou lavici zamířili Moulson.

52:16
    Nervy pracují, u střídaček to začíná přituhovat.

51:10
    Shaw vyloučen za hákování.

51:02
    Shaw to zkoušel k pravé tyči, Poulin připraven.

50:27
    Je tu závěrečná desetiminutovka, určitě bude zajímavá. Isles začínají přiriskovávat v defenzivě...

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 10. Nordstrom (Hjalmarsson), 17. Toews (Keith, Seabrook), 27. Handzuš (Keith, Smith) – 20. Bailey (Grabner), 20. Okposo (Tavares)

Chicago Blackhawks: Chabibulin – Seabrook, Keith, Hjalmarsson, Oduya, Kostka, Leddy – Kane, Toews, Bickell – Hossa, Hanzuš, Sharp – Saad, Shaw, Kruger – Smith, Nordstrom, Bollig.
    New York Islanders: Poulin – MacDonald, Hamonic, Višňovský, Hickey, Strait, Donovan – Okposo, Tavares, Moulson – Bailey, Nielsen, Grabner – Bouchard, Regin, Clutterbuck, McDonald, Cizikas, Martin.

Rozhodčí: Devorski, Watson – Kovachik, Sharrers

Diváci: 20 500