Chabarovsk – Omsk 2:5 (kon.) | Vladivostok – Barys 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:4 (0:1 po s.n.)
Novokuzněck – Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Minsk 3:0 (kon.) | Kazaň – Spartak Moskva 2:0 (kon.)
Viťaz – Záhřeb 1:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Doněck 1:2 (kon.) | HC Slovan – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
Lev – Riga 2:1 (4:3 po s.n.)
Metallurg Novokuzněck
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Pondělí 21.10.2013, 14:00KHL

Také ve třetí třetině padla pouze jediná branka. Dali ji domácí a připisují si tak po sérii porážek již druhou výhru v řadě, v základní hrací době. Hosté nastupovali do dnešního utkání jako favorit, ale zejména svou neschopností založit akci při přesilových hrách, kterých bylo požehnaně, se sami připravili o spoustu možností. O vítězství domácích rozhodl Nikita Vyglazov gólem v 57. minutě. To je ode mne vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (16:14:35)

60:00

59:23
    Hosté se dostali do dobrého tlaku, ale domácí přesto vyhazují.

59:01
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:29
    Oddechový čas pro hosty.

58:29
    Nikita Vyglazov vyhodil nepovoleně puk mimo hrací plochu a dostává 2 minuty.

57:10
    Vhazování před Sorokinem.

56:19
    Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
    NIKITA VYGLAZOV se stává hrdinou domácích. Díky jeho pohotové střele, kterou překonal Birjukova se domácí ujímají vedení 2:1 necelé 4 minuty před koncem třetí třetiny. Asistence: Raymond Giroux, Vadim Mitrjakov.

54:54

54:29
    Postavení mimo hru domácího celku.

53:55

52:54
    Za sekání dostává 2 minuty Jonas Andersson.

52:47
    A znovu vidíme veliké trápení v početní převaze hostů.

51:55
    První vyloučení ve třetí třetině. Je vidět, že si obě mužstva dávala na fauly pozor, nicméně Nikita Vyglazov odchází na 2 minuty za podražení.

50:35
    Domácí v dobré pozici, ale Birjukov výborně zakročil.

49:50
    Další zakázané uvolnění Metallurgu.

49:04
    Zakázané uvolnění domácího celku.

48:40
    Po akcích na obou stranách končí puk v lapačce Birjukova.

47:05
    Komerční přestávka.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 18. Kanarskij (Kurepanov), 57. Vyglazov (Giroux, Mitrjakov) – 34. Sitnikov (Sokolov)

Metallurg Novokuzněck: Sorokin (Ložkin) – Arzamascev, Martynov, Mantyla, Giroux, Aksjoněnko, Kanarskij, Dydykin, Skutar – Jemelin, Kosourov, Valujskij – Achmetov, Mclean, Lapenkov – Kurepanov, Vyglazov, Mitrjakov – Turukin, Nazarof, Žafjarov.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Kuzněcov) – Šefer, Starosta, Sokolov, Trončinský, Chvostov, Putilov, Ďjakov – Sitnikov, Žukov, Magogin – Dixon, Andersson, Savinainen – Kňjazev, Gorbunov, Krysanov – Jacenko, Petrov, Gusev – Jakubov.

Rozhodčí: Gofman, Romasko – Majtak, Pronskich