Chabarovsk – Omsk 2:5 (kon.) | Vladivostok – Barys 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:4 (0:1 po s.n.)
Novokuzněck – Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Minsk 3:0 (kon.) | Kazaň – Spartak Moskva 2:0 (kon.)
Viťaz – Záhřeb 1:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Doněck 1:2 (kon.) | HC Slovan – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
Lev – Riga 2:1 (4:3 po s.n.)
Metallurg Novokuzněck
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Pondělí 21.10.2013, 14:00KHL

56:19
    Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
    NIKITA VYGLAZOV se stává hrdinou domácích. Díky jeho pohotové střele, kterou překonal Birjukova se domácí ujímají vedení 2:1 necelé 4 minuty před koncem třetí třetiny. Asistence: Raymond Giroux, Vadim Mitrjakov.

33:36
    Tým Jugra právě vstřelil branku!
    O vyrovnání se postaral VITALIJ SITNIKOV. Asistence: Denis Sokolov.

17:02
    Tak nakonec udeřili domácí jako první. Vedení domácím dává PAVEL KANARSKIJ. Asistence: Denis Kurepanov.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 18. Kanarskij (Kurepanov), 57. Vyglazov (Giroux, Mitrjakov) – 34. Sitnikov (Sokolov)

Metallurg Novokuzněck: Sorokin (Ložkin) – Arzamascev, Martynov, Mantyla, Giroux, Aksjoněnko, Kanarskij, Dydykin, Skutar – Jemelin, Kosourov, Valujskij – Achmetov, Mclean, Lapenkov – Kurepanov, Vyglazov, Mitrjakov – Turukin, Nazarof, Žafjarov.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Kuzněcov) – Šefer, Starosta, Sokolov, Trončinský, Chvostov, Putilov, Ďjakov – Sitnikov, Žukov, Magogin – Dixon, Andersson, Savinainen – Kňjazev, Gorbunov, Krysanov – Jacenko, Petrov, Gusev – Jakubov.

Rozhodčí: Gofman, Romasko – Majtak, Pronskich