Třinec – Plzeň | 3:0 (kon.) | | | Litvínov – Chomutov | 2:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 5:1 (kon.) |
Kladno – Pardubice | 1:4 (kon.) | | | Slavia – Mountfield HK | 1:2 (kon.) | | | K. Vary – Zlín | 3:4 (kon.) |
Sparta – Liberec | 5:2 (kon.) |
Boston – Anaheim | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | NY Rangers – Buffalo | 2:0 (kon.) | | | Arizona – Nashville | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Omsk – Nižněkamsk | 4:2 (kon.) | | | Barys – Ufa | 3:2 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk | 3:4 (po pr.) |
Jekatěrinburg – Magnitogorsk | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Čerepovec – Riga | 0:1 (kon.) | | | Jaroslavl – CSKA Moskva | 1:3 (kon.) |
Mytišči – Lev | 0:4 (kon.) | | | Petrohrad – HC Slovan | 4:2 (kon.) | | | Spartak Moskva – Chabarovsk | 1:0 (kon.) |
Minsk – Vladivostok | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Doněck – Novosibirsk | 1:2 (kon.) | | | Záhřeb – Novokuzněck | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Vienna Capitals – Znojmo | 4:3 (po pr.) |
Žilina – Poprad | 2:5 (kon.) | | | Zvolen – Košice | 3:1 (kon.) | | | Skalica – Nitra | 2:7 (kon.) |
Trenčín – Banská Bystrica | 0:5 (kon.) | | | Piešťany – Martin | 4:1 (kon.) |
Spišská N. Ves – Michalovce | 3:6 (kon.) | | | Prievidza – Prešov | 1:3 (kon.) | | | SR 18 – Lipt. Mikuláš | 0:4 (kon.) |
Topoľčany – Bardejov | 4:3 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Senica | 1:4 (kon.) | | | Detva – Trnava | 2:0 (kon.) |
ZH Pardubice – Litomyšl | 2:6 (kon.) |
ČZU – UK Kings Prague | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Nové Zámky – Budapešť | 8:1 (kon.) |
konec
Barys Nur-Sultan
3:2
(2:0, 0:2, 1:0)
Salavat Julajev Ufa
Branky a nahrávky:
14. Dawes, 16. Bochenski (Boyd, Grebešnikov), 46. Bochenski (Semjonov, Dawes) – 22. Hartikainen (Kolcov, Babčuk), 25. Makarov (Isangulov, Hartikainen)
Rozhodčí: Gašilov, Komarov – Streltsov, Tarasov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Barys Nur-Sultan:
Ahonen (Poluektov) – Litviněnko, Lundin, Savčenko, Lakiza, Semjonov, Blochin, Grebešnikov – Dawes, Boyd, Bochenski – Žajlauov, Starčenko, Antropov – Ruděnko, Upper, Romanov – Poliščuk, Rachmanov, Gavrilin.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Volkov (Vasilevskij) – Isanglulov, Višněvskij, Babčuk, Kulda, Zubarev, Kolcov, Gurkin – Chlystov, Záborský, Mereskin – Makarov, Filatov, Hartikainen – Kaigorodov, Pilhström, Mirnov – Stěpanov, Gluchov, Slepyšev, Pankov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Volkov (Vasilevskij) – Isanglulov, Višněvskij, Babčuk, Kulda, Zubarev, Kolcov, Gurkin – Chlystov, Záborský, Mereskin – Makarov, Filatov, Hartikainen – Kaigorodov, Pilhström, Mirnov – Stěpanov, Gluchov, Slepyšev, Pankov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gašilov, Komarov – Streltsov, Tarasov
Diváci:
Roman Zajíček
@RomanZajicek