Neděle 03.11.2013, 17:30bet-at-home ICE Hockey League

Znojmo si odváží z Lublaně zasloužené dva body do tabulky. Nyní čeká svěřence trenéra Jiřího Režnara desetidenní reprezentační pauza. To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a přeji poklidný vstup do nového týdne.

60:00

59:46
    Orli právě vstřelili branku!
    Hosté si otevřeli v posledních minutách zápasu v Lublani střelnici! MICHAEL KOLARZ upravuje na 5:0 a definitivně podtrhl vítězství svého týmu. Asistence: Zdeněk Blatný, Richard Pavlikovský.

59:05
    Lublaň jde do tří. Erman (OLJ) – 2 minuty za podražení.

58:48
    Znojmo přidává druhou branku v pětiminutové přesilovce. Jejím autorem je ADAM HAVLÍK, který se prosazuje z rychlého protiútoku. Kuhn neměl sebemenší šanci. Asistence: Lukáš Finsterle.

58:05
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. O vítězi je rozhodnuto.

55:19
    PETRU BERÁNKOVI stačilo pouze patnáct sekund, aby "pomstil" svého spoluhráče. Asistence: Jan Lattner, Zdeněk Blatný.

55:04
    Ross (OLJ) – 5 minut za napadení + osobní trest do konce utkání.

55:04
    Procházka zůstává po tvrdém střetu s Rossem ležet na ledové ploše. Bude se vylučovat.

53:21
    Znojmo kontroluje hru. Do větších šancí se zatím nežene.

49:23
    A znovu Hovi! Tentokrát si poradil s nebezpečnou střelou Verliče, který mířil do rohu branky.

47:42
    DAVID BARTOŠ využil závaru před slovinskou brankou a se štěstím propasíroval kotouč za brankovou čáru. Asistence: Michael Kolarz, Richard Pavlikovský.

46:23
    Na druhé straně se pokoušel navýšit vedení Fiala, ale také Kuhn se o kotouč postaral.

45:32
    LaPlante měl na holi vyrovnání, když se octl sám před Hovim, ovšem znojemský gólman se opět vyznamenal a kotouč pohotově lapil!

42:50
    Hra nabírá na tempu. Přesto, že zatím nebyla ve třetí třetině k vidět žádná šance, hráči zlepšili herní projev a více bruslí.

40:16
    Finsterle je na ledě.

40:01

Střely na branku ve druhé třetině: 15:8.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 24. Havlík (Štach), 48. Bartoš (Kolarz, Pavlikovský), 56. Beránek (Lattner, Blatný), 59. Havlík (Finsterle), 60. Kolarz (Blatný, Pavlikovský)

HK SŽ Olimpija Lublaň: Kuhn (Sila) – Ross, LaPlante, Erman, Groznik, Grahut, Cvetek, Dervarič – Ulmer, Verlič, Blackwater – Morency, Mušič, Hebar – Ograjenšek, Pešut, Koblar – Ropret, Zdešar, Soltar.
    HC LERAM Orli Znojmo: Hovi (Landsman) – Pavlikovský, Kolarz, Thomas, Štach, Sova, Bořuta, Magovac – Lattner, Blatný, Finsterle – Procházka, Fiala, Havlík – Beroun, Šeda, Beránek – Bartoš.

Rozhodčí: Kaspar, M. Nikolić – K. Nikolić, Widmann