Standard – Oostende 2:0 (kon.) | Gent – Kortrijk 0:1 (kon.) | Charleroi – Leuven 2:0 (kon.)
Lierse – Club Brugge 1:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Mons 4:1 (kon.) | Cercle Brugge – Lokeren 0:3 (kon.)
Waasland-Beveren
4:1 (2:1)
RAEC Mons
Sobota 18.01.2014, 20:00Belgická Jupiler Pro League

V zápase byl po celých 90 minut jednoznačně lepším týmem domácí Waasland, který také díky čtyrem trefám zaslouženě v tomto utkání vítězí a připisuje si tak velice cenné tři body. Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek večera! (21:51:35)

90
    Rozhodčí se rozhodl nastavit 3 minuty.

88
    Waasland naposledy střídá, z hrací plochy odchází Godemeche, příjde Marić.

87
    Hráči Monsu již vědí, že na nějaký bodový zisk v tomto utkání mohou zapomenout, snaží se již pouze dohrát zápas a neinkasovat ještě více branek.

85
    Waasland střídá, odejde Demjan, nahradí jej Lebbihi.

82
    Hostující Jarju se dostal ke střele v pokutovém území, jeho střelu však zblokovali domácí obránci.

80
    Waasland střídá, hřiště opouští Veselinovic, na jeho místo příjde Emond.

77
    Pěkný centrovaný míč na nabíhajícího Veselinoviče byl příliš dlouhý, první se k němu dostal hostující brankář Saussez.

75
    Mons naposledy střídá, odchází Timmermans, na hřiště příjde Spungin.

74
    Waasland právě vstřelil branku!
    Po pěkné nahrávce od Veselinovice se dostal k míči ROBERT DEMJAN, který krásnou střelou k pravé tyči mění stav utkání na 4:1.

72
    Hostující hráči se snaží o útočný fotbal, jejich hra je však zatím plná nepřesností. Waasland nemá příliš problémů s bráněním akcí soupeře.

69
    Hostující hráči mají zhruba 20 minut na vstřelení dvou branek, již nemají co ztratit a jdou plně do útoku.

67
    Demjan se dostal do velice slibné šance, jeho střela z volného přímého kopu jen těsně minula pravou tyč.

65
    Mons opět střídá, odchází Arbeitman, na jeho místo příjde Jarju.

63
    Mons střídá, odejde Chatelle, nahradí jej Angeli.

62
    Po nepřesném centru do šestnáctky domácích se k míči dostal Demjan, který zahajuje rychlý protiútok svého týmu.

59
    DALIBOR VESELINOVIC završil svůj hattrick! Dalším gólem navyšuje vedení svého týmu na rozdíl dvou branek.

58
    Hostující Shlomi Arbeitman dostal žlutou kartu.

Tomáš Egri

Branky: 34. Veselinovic, 39. Veselinovic, 59. Veselinovic, 74. Demjan – 14. Dussenne

Karty:   32. Godemèche (WAS) – 36. Monteyne (MNS), 58. Arbeitman (MNS)

Waasland-Beveren: Coosemans – Čale, Bojovič, Belhocine, D'Ulivo – Godemeche, Sibum, Henkens – Demjan, Veselinovič, Trickovski
    Náhradníci: Blondelle, Doumbia, Emond, Lebbihi, Marić, Steppe, Vermeulen

RAEC Mons: Saussez – Duseene, van Gijseghem, Timmermans, Monteyne – Matthys, Chatelle, Diandy, Le Postollec – Ericsson, Arbeitman
    Náhradníci: Angeli, Jarju, Ntambwe, Nyoni, Sapina, Spungin, Werner