Alkmaar – Breda 3:0 (kon.) | Waalwijk – Groningen 1:1 (kon.) | Zwolle – Arnhem 1:2 (kon.)
Heerenveen – Kerkrade 2:2 (kon.)
RKC Waalwijk
1:1 (0:1)
FC Groningen
Sobota 18.01.2014, 19:45Nizozemská Eredivisie

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji vám krásný zbytek dnešního dne a těším se s Vámi u dalších zápasů na počtenou. (21:38:57)

Držení míče – Waalwijk : Groningen 51% : 49%
    Rohové kopy – Waalwijk : Groningen 1 : 5
    Střely na bránu – Waalwijk : Groningen 1 : 4

Zápas je za námi a skončil nerozhodně. V prvním poločase otevřel skóre de Leeuw z dobré akce hostů. Dlouhou dobu si Groningen držel svůj náskok, když v 82.minutě přišel srovnávací gól z penalty, který vstřelil Sno. Výsledek se do konce zápasu nezměnil a oba týmy si připisují remízu.

90+4

90+2
    Kieftenbeld netrefil bránu z velkého vápna, ve kterém byl téměř sám.

90+2
    Střídání v týmu RKC Waalwijk: ze hřiště odchází Joachim, přichází Beauguel.

90+1
    Schet rozehrává roh.

89
    Gouano stál metr od brankové čáry když k němu ze vzduchu spadl míč. Nedokázal rychle zareagovat a dopravit balón do sítě!

88
    Burnet rozehrává volný kop.

87
    Kostić si udělal oblouk kolem vápna a následně pálil mimo.

85
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Hiariej, přichází Zivkovic.

84
    Gouano pálil příliš nad a trefuje pouze horní síť brány.

82
    Waalwijk právě vstřelil branku!
    Rozhodčí nařídil penaltu pro domácí, které se ujal EVANDER SNO a střelou do levé části brány srovnává!

80
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází de Leeuw, přichází Letschert.

79
    Braber nestihl doběhnout míč a ze skluzu jej napálil pouze do boční sítě.

78
    Bizot rozehrává přes polovinu hřiště, domácí se ale rychle dostávají zpět před jeho bránu.

77
    Je vidět početní převaha Waalwijku, Joachim se dostal s míčem až téměř na brankovou čáru, při pokusu přestřelit gólmana trefil ale pouze hruď Bizota.