Liberec – Trenčín 2:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 1:0 (kon.) | Vlašim – Čáslav 2:1 (kon.)
Zlín – Kroměříž 4:0 (kon.) | Bohem. Pr. – Příbram 1:1 (kon.) | Jablonec – Varnsdorf 2:3 (kon.)
Senec – Senica 2:2 (kon.) | Nitra – Petržalka 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Skalica 3:1 (kon.)
Bardejov – Bardejovská n.Ves 5:0 (kon.) | Teplice – Kladno 4:2 (kon.) | Jablonec – Roudnice 5:1 (kon.)
L. Mikuláš – Slovan Bratislava 0:3 (kon.) | Horn – Znojmo 0:2 (kon.) | Olomouc – Myjava 2:1 (kon.)
ŠK SFM Senec
2:2 (1:2)
FK Senica
sk Sobota 18.01.2014, 11:00Přípravný zápas

Je tu koniec zápasu. Senica nedokázala udržať dvojgólové vedenie a zápas nakoniec skončil nerozhodne 2:2.

90

54
    Senec dal gól!
    Senec v 54. minúte vyrovnáva na 2:2. Autor gólu: BOJAN SANKOVIC. Začíname odznovu.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vyhráva Senica nad Sencom 2:1.

45
    Prvý polčas sa skončil.

44
    Senec v 44. minúte znižuje na 1:2. Gól strelil RÓBERT UJČÍK.

38
    Senica kopala pokutový kop! K lopte sa postavil Hiago, ktorý však penaltu nepremenil. Stav stretnutia je preto stále 2:0.

26
    Senica dala gól!
    V 26. minúte vyhráva Senica už rozdielom dvoch gólov. Druhý gól hostí strelil MILAN FERENČÍK.

4
    Senica sa dostáva do vedenia hneď v 4. minúte zásluhou RAMIRA DE OLIVEIRA HIAGA.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

FK Senica začala zimnú prípravu v Útorok 7.1. Dnešný zápas bude ich prvý prípravný.

Zmeny v kádri:
    Odišli: Juraj Križko, Ján Malec, Lamine Diarrassouba, Alexander Jakubov, Martin Zeman, Michal Habánek, Pavel Čermák
    Na transfer listine: Erich Brabec, Juvhel Tsoumou
    Na hosťovanie: Peter Šenk
    Prišli: Róbert Pillár, Adam Krutý
    Dorastenci v príprave: Martin Junas, Erik Chvál, Marek Rajník, Jakub Krč, Timotej Královič, Juraj Chvátal, Zdeno Filípek
    V príprave: Milan Ferenčík

Hráči FK Senica v príprave:
    Brankári: Michal Šulla, Pavol Kamesch, Martin Junas
    Obrancovia: Petr Pavlík, Roberto Cristovam, Jan Kalabiška, Róbert Pillár, Adam Krutý, Erik Chvál, Zdeno Filípek
    Stredopoliari: Tomáš Kóňa, Milan Jirásek, Tomáš Komara, Lukáš Opiela, Denis Ventúra, Marek Rajník, Ramiro Hiago, Jaroslav Diviš, Jakub Krč, Timotej Královič, Juraj Chvátal
    Útočníci: Juraj Piroska, Jakub Kosorin, Milan Ferenčík

ŠK SFM Senec sa po jesennej časti 2. ligy nachádza v tabuľke na piatom mieste. Na svojom konte majú 31 bodov a na prvú Podbrezovú stráca až 14 bodov.

Senec už odohral jeden prípravný zápas minulú sobotu proti Trenčínu. Trenčín nedal Sencu žiadnu šancu a zdolal ho ľahko 6:0.

Vitajte pri sledovaní nášho online prenosu z prípravného zápasu medzi Sencom a Senicou. V dnešnom zápase Vás budeme informovať len o zmene stavu.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 11:00.