Bastia – Bordeaux 1:0 (kon.) | Lorient – Guingamp 2:0 (kon.) | Nice – Ajaccio 2:0 (kon.)
Rennes – Évian TG 0:0 (kon.) | Sochaux – Montpellier 0:2 (kon.)
Stade Rennes
0:0 (0:0)
Évian Thonon Gaillard
Sobota 18.01.2014, 20:00 • Stade de la Route de Lorient • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Je tu konec zápasu, který skončil remízou 0:0. Těžko říct, jestli zaslouženou nebo nezaslouženou. Velké šance byly na obou stranách. Mě osobně se dnešní zápas líbil, obě mužstva hrála velmi aktivně.

Statistiky:
    Držení míče 56% – 44%.
    Střely celkem 13 – 10.

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a někdy opět na počtenou. Přeji klidný sobotní večer! (21:55:51)

90+4
    Konec zápasu. Domácí publikum je nespokojené, myslí si, že domácí tým měl dotáhnout zápas do vítězného konce.

90+2
    Centr Oliveiri byl příliš dlouhý a tak si ho bez problémů sebral Laquait.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Domácí budou zahrávat volný kop z velmi dobré pozice! 23 metrů od branky hostů.

90
    Žlutou kartu dostává Aldo Angoula (Évian Thonon Gaillard).

89
    Domácí opět zamkli hosty na jejich polovině.

86
    Obrana Rennais však pozorná a s přehledem odvrací rohový kop.

86
    Kana-Biyik netrefil míč tak jak si přál a daroval tím Évianu rohový kop.

84
    Střídání v týmu Évian Thonon Gaillard: ze hřiště odchází Nicolas Benezet, přichází Clarck N'Sikulu.

83
    Alessandrini se hnal z levé strany do odkrytého prostoru, avšak kvůli nepřesné přihrávce doslova daroval míč soupeři.

82
    Domácí dnes cítí tři body a snaží se v posledních minutách strhnout vítězství na svoji stranu!

80
    Běží osmdesátá minuta a my stále čekáme na první branku ...

78
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Jonathan Pitroipa, přichází Adrien Hunou.

77
    Největší šance hostů v dnešním zápase. Daniel Wass připravil skvělý balón pro Oliviera Sorlina a ten z velkého vápna nastřelil tyč! Obrovská smůla pro hosty, kteří se v posledních minutách pouze bránili.

76
    Nélson Oliveira se dostal do zakončení, jeho střela však končí až někde na tribuně ...

75
    Hosté se již pěknou řádku minut nedostali na polovinu domácích a zoufale brání výsledek 0:0. Domácím se však čas krátí ...

72
    Střídání v týmu Évian Thonon Gaillard: ze hřiště odchází Modou Sougou, přichází Cédric Cambon.