Heerenveen – Breda 0:0 (kon.) | Cambuur – Kerkrade 1:0 (kon.) | Zwolle – Heracles 1:1 (kon.)
Nijmegen – Eindhoven 0:2 (kon.)
NEC Nijmegen
0:2 (0:0)
PSV Eindhoven
Sobota 22.02.2014, 20:45Nizozemská Eredivisie

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (22:34:42)

Je tu konec, Nijmegen doma prohrává s PSV Eindhovnem 0:2. Za hosty se prosadili Ruiz a Depay. PSV bylo lepší a zaslouženě vítězí, soupeři navíc mnoho šancí nepovolilo a samo bylo v ofenzivě velmi produktivní.

90+3
    Zcela sám šel na branku Depay, jeho ale vychytal skvělý Johnsson!

90
    Běží nastavený čas, fanoušci PSV se ve svém sektoru předčasně radují z výhry svého týmu.

89
    Rychlý průnik ofenzivy PSV končí ofsajdem, jednalo se o velmi těsnou záležitost.

87
    Od branky bude rozehrávat zatím stoprocentní Zoet.

85
    5 minut do konce zápasu, hosté ukazují svojí zkušenost – závěr je v jejich režii.

84
    Nijmegen to má nyní velmi složité, překonat brankáře hostů dvakrát za zbývajících šest minut se zdá jako nemožný úkol.

83
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Willems, přichází Hendrix.

83
    Střídání v týmu Nijmegen EC: ze hřiště odchází Foor, přichází Hemlein.

82
    PSV právě vstřelilo branku!
    Vypadá to, že je rozhodnuto. Nádhernou střelou z dálky se ukázal MEMPHIS DEPAY, jehož rána končí u levé tyče, Johnsson se natahoval marně.

82
    Vysoký centr do vápna PSV odvrací připravený Rekik.

80
    Standardní situace se dnes ale hostům příliš nedaří, ani tato nedopadla zajímavější šancí.

79
    Další šance z rohu pro PSV...

78
    PSV tlačí soupeře, hraje se okolo vápna Nijmegenu.

77
    Rohový kop budou zahrávat hosté...

75
    Krásná točená střela Willemse jde těsně vedle levé tyče! Teď měli domácí štěstí.

73
    Zápas se blíží ke svému závěru, PSV drží nejtěsnější možné vedení díky povedené brance Ruize. Udrží si hosté vedení?