Skalica – Senec 1:0 (kon.) | Nové Mesto n/V – Šaľa 1:1 (kon.) | Šamorín – Trnava B 0:0 (kon.)
Prešov – Michalovce 2:4 (kon.) | Bardejov – Dolný Kubín 4:1 (kon.) | R. Sobota – Poprad 1:1 (kon.)
MFK Zvolen – Bodva Moldava 2:0 (kon.) | MFK Košice B – L. Mikuláš 0:2 (kon.)
FC Tatran Prešov
2:4 (2:1)
MFK Zemplín Michalovce
sk Sobota 09.08.2014, 16:30 • Tatran Prešov • MONACObet liga

Prepadák zo strany Tatrana Prešov sme videli v druhom polčase. Michalovce pritlačili na pílu a boli lepším tímom, najprv Bayon vyrovnal už po šiestich minútach hry, v 74. minúte Streňo poslal hostí prvýkrát do vedenia a síce domáci v závere zvýšili obrátky a mali pár šancí, posledné slovo mal v nadstavenom čase Martin Regáli, ktorý najprv vo veľkej šanci nechal vyniknúť Taliana, no následne dostal center pred odkrytú časť brány a zakončil stretnutie na konečných 4:2 z pohľadu Michaloviec. (18:23:01)

90+4

90+3
    Ešte to skúsil za domácich Artúr Benes, vyslal prudkú strelu na bránku k tyčke, kde bol ale pripravený zasiahnúť Matúš Kira.

90+2
    Michalovce dali gól!
    Na dnes je rozhodnuté a sme tak svedkami hromadného odchodu domácich fanúšikov zo štadióna. Center do šestnástky Prešova dostal na kopačku presne Martin REGÁLI, brankár sa nestihol presunúť a inkasuje štvrtýkrát.

90
    Veľká šanca Michaloviec po tom čo Prešovčania neuspeli nahadzovaním vysokých lôpt bol vysunutý Regáli, prešiel cez Dzuríka a mal pred sebou už len Taliana, ktorý sa však vrhol po lopte a vykryl!

89
    Nadstavovať sa bude 4 minúty, štandartku momentálne zahrávajú Michalovce po faule na kraji ihriska.

88
    Centrovaná lopta dopredu na ktorú si nabehoval Lukáš Eliáš, hráč Prešova však padá, rozhodca to nepíska a Michalovce teda nepustili domácich znova do šance.

87
    Prešovu sa teraz nejde dostať dopredu, lopta je väčšinou v strede ihriska.

Dnešné stretnutie sleduje 1170 divákov.

85
    Ďaleko centrovaná lopta našla v šestnástke Lukáša Eliáša, ten hlavičkoval presne na bránku, no aj jeho lopta je príliš slabá na to, aby ju brankár nechytil.

84
    Tentokrát je aktívnejším tímom už domáci Prešov, okolo šestnástky behal Lukáš Hruška až sa na kraji dostal k streľbe, jeho lopta bola ale veľmi slabá a brankár Kira nemá vôbec problém ju kryť.

82
    Neuveriteľné čo nevychádza Prešovu, do čistej šance dostal loptu Artúr Benes, nedokázal však okamžite spracovať a nakoniec ešte vzadu nachádzal Hrušku, ktorý loptu nakoniec až stráca.

81
    Talian vykopol presne na Lukáša Hrušku, ten okamžite sa snažil do stredu šestnástky poslať Benesa, útočník Prešova však bol v ofsajde,

80
    Prešovčania mali k dispozícii štandartku, tú zahrával Filip Voda, vyslal dobrú loptu do zhluku tiel, tá našla aj hlavičku domáceho hráča, no nakoniec šla lopta tesne vedľa brány.

79
    Domáci sa síce snažia, no tentokrát dobre idú po nich hráči Michaloviec, po centri nedokázal Lukáš Hruška poslať loptu na bránku,

77
    Filip Voda sa snažil dostať po kraji a skúsiť najskôr centrovať, nedovolil mu to ale Bayon, ten sklzom poslal loptu do publika.

77
    Domáci dokázali odvrátiť štandartku aj rohový kop a skúšajú sa dostať dopredu.

76
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Ľubomír Ivanko-Macej, prichádza Artúr Benes.

76
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Martin Koscelník, prichádza Adrián Leško.

75
    Michal Krajník si počínal nedovolene na kraji ihriska na vlastnej polovici, poslal súpera na zem a dostáva trest v podobe žltej karty.

Lukáš Rusňák

Branky: 3. Belejík, 12. Belejík – 22. Koscelník, 51. Bayon, 74. Streňo, 90+2. Regáli

Karty:   49. Leško (PRE), 75. Krajnák (PRE) – 40. Marco (MIC)

FC Tatran Prešov: Talian – Micherda, Dzurík, Krajník, Voda – Jacko, Poliaček – Leško, Belejík, Ivanko-Macej – Eliáš
    Náhradníci: Jakubech – Katona, Benes, Hruška, Luberda

MFK Zemplín Michalovce: Kira – Perez, Gallo, de Marco, Rabiňák – Turik, Grič – Bayon, Kunca, Koscelník – Streňo
    Náhradníci: Raška – Cobo Calvo, A. Leško, Regáli, Danko, L. Jacko, Podhoríj

Rozhodčí: Trutz – Somoláni, Bednár