Heerenveen – Dordrecht 1:2 (kon.) | Cambuur – Twente 1:1 (kon.) | Breda – Excelsior 1:1 (kon.)
Heracles – Alkmaar 0:3 (kon.)
SC Cambuur Leeuwarden
1:1 (1:0)
FC Twente
Sobota 09.08.2014, 19:45Nizozemská Eredivisie

Je tady konec dnešního zápasu prvního kola Eredivisie. Domácí tým začal výborně, když se ve třinácté minutě prosadil Albert Rusnák. Po celý zápas byli domácí lepším týme a již to vypadalo, že si připíší historicky první vítězství nad Twente. Jenže proti byl Mokhtar, který dvě minuty před koncem základní hrací doby napřáhl za pokutovým územím a nekompromisně srovnal na 1:1.

Toto je ode mne pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího onlajn přenosu na počtenou! (21:39:26)

90+3

90+1
    Poslední střídání na straně domácích. Ze hřiště odchází Ogbeche a přichází Barto.

90
    Hlavní arbitr ještě nastaví tři minuty nad rámec hrací doby.
    MOKHTAR - 1:1

88
    Twente právě vstřelilo branku!
    Neskutečná smůla pro domácí tým! MOKHTAR se prohnal až k pokutovému území, kde napřáhl a balon zaplachtil až za bezmocného Nienhuise. Je tedy srovnáno – 1:1!

87
    I tomu se domácí obrana dokázala ubránit a odkopává balon daleko od vlastní brány.

86
    Teď ovšem přijde dlouhý nákop do pokutového území od Mokhtara z volného přímého kopu.

85
    Twente se ještě nedokázalo dostat ani na dostřel domácí brány.

84
    Rusnák se pokusil obstřelit z ostrého úhlu Marsmana, ale ten si balon pohlídal.

83
    Fanoušci domácího týmu se již pomalu začínají radovat, jelikož by to byla historicky první výhra nad tímto soupeřem.

82
    Domácí stále výborně brání a Twente začíná působit dost bezradně.

80
    Střídání v týmu Twente. Daryl Lachman dnes dohrál a s výsledkem se pokusí něco udělat Renato Tapia.

79
    Zápas se nám pomalu přesune do své poslední desetiminutovky a Cambuur stále vede nad favoritem z Twente 1:0.

78
    Třetí střídání na domácí straně. Ze hřiště odchází Hemmen a nahrazuje ho Dijkstra.

76
    Velká šance na zvýšení stavu zápasu pro domácí! Rusnák centroval do pokutového území, kde přesně našel hlavu Hemmena, který ovšem trefil pouze připraveného Marsmana.

75
    Jenže svým centrem nenašel nikoho před bránou, a tak ani z této šance nic nebude.

74
    A teď bude mít příležitost zahrávat rohový kop. Míč si staví Mokhtar.

73
    Procento držení míče se pomalu přesouvá na stranu Twente, které má ještě na srovnání nějakých dvacet minut.