Třinec – Olomouc 6:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 0:0 (odl.) | K. Vary – Vítkovice 3:4 (kon.)
Slavia – Liberec 3:2 (kon.) | Plzeň – Litvínov 2:3 (1:2 po s.n.) | Mladá Boleslav – Pardubice 3:4 (kon.)
Mountfield HK – Sparta 3:1 (kon.)
HC Slavia Praha
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 14.09.2014, 17:00 • O2 Arena, Praha • Tipsport extraliga

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera a u dalších přenosů se těším brzy na počtenou. (19:31:24)

Dnešní utkání je minulostí. Liberečtí šli do vedení v 7. minutě zásluhou Vampoly. Ve zbytku úvodního dějství ale měli navrch slávisté a díky brankám Poletína a Bednáře také šli do vedení. V závěru první a v úvodu druhé části se Pražané po faulu Šticha úspěšně bránili při pětiminutovém oslabení. Ve 35. minutě navýšil vedení domácích přesnou střelou k tyči Valach. Liberec dokázal stav už pouze korigovat, když se o pouhou minutu později prosadil Šimek. Červenobílí si tak připisují do tabulky tři body, naopak hokejisté z Podještědí zůstávají nadále bez bodového zisku.

60:00

59:49
    Vlasák posouvá puk na zakázané uvolnění.

59:17
    O kotouč se bojuje za brankou sešívaných.

58:45
    Schwarz již je na střídačce, Liberec hraje v šesti!

58:00
    Poslední dvě minuty, Bednář vkleče poslal puk do pásma Liberce tak, aby nebylo možné odpískat icing.

57:50
    Následovat bude vhazování před Schwarzem.

57:50
    Tygři si vyžádali oddechový čas.

57:00
    Hraje se ve středním pásmu, hra se opět uklidnila.

56:15
    Liberecké přečíslení

55:57
    Na druhé straně mohl vyrovnat Vitásek, při přečíslení dva na jednoho ale nezamířil mezi tři tyče.

55:37
    Po Valachově pokusu skončil kotouč na břevnu!
    Výborný zákrok libereckého brankáře

54:35
    Definitivně mohl rozhodnout Vlasák! Po přihrávce napříč třetinou se ale proti jeho ráně stihl Schwarz výborně přesunout a zasáhnout!

54:15
    Po zákroku Jana Výtiska (LIB) skončil Jakub Sklenář bez helmy, liberecký kapitán inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

54:00
    Na dnešní utkání se do O2 Areny přišlo podívat 3104 diváků.

53:39
    Ke střele se dostal Čermák, Schwarz kryje.

Adam Kolář

Branky a nahrávky: 12. Poletín (Tomek, Klhůfek), 15. Bednář (Vlasák), 35. Valach (Stránský, Sklenář) – 7. Vampola (Vlach, Urban), 36. Šimek (Krenželok, Škoula)

HC Slavia Praha: Furch (Svoboda) – Krejčí, Kolařík, Holub, Valach, Štich, Knot – Tomica, Vlasák, Bednář (C) – Sklenář, Vas, Stránský – Doležal, Weissmann, Čermák – Poletín, Khlůfek, Tomek
    Bílí Tygři Liberec: Schwarz (Lašák) – Šimek, Škoula, Derner, Gřegořek, Výtisk (C), Vitásek, Plutnar – Krenželok, Bulík, Bartek – Vlach, Vampola, Urban – Bulíř, Filippi, Valský – Kica, Jass

Rozhodčí: Oldřich Hejduk, Pavel Hodek – Jakub Frodl, Petr Charvát