Senica – Detva 3:6 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Pov. Bystrica 6:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Bardejov 3:2 (kon.)
Prievidza – SR 18 6:2 (kon.) | Trnava – Michalovce 0:1 (kon.) | Topoľčany – Prešov 2:3 (po pr.)
HC Topoľčany
2:3 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:1)
PHK Prešov
sk Pátek 26.09.2014, 17:30 • ZŠ Topoľčany • 1. liga (SR)

Koniec zápasu. (19:48:18)

64:05
    Prešov dáva gól! MICHAL KIVADER je v predĺžení úspešný, jeho zásluhou takPrešov vyhráva!
    Asistencie: Filip Pekarčík, Ľuboslav Vartovník

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:56
    Marcel Pavlovský – 2 minúty – hákovanie.

57:34
    Topoľčany dali gól!
    FILIP HUDEC vyrovnáva dva a pol minúty pred koncom riadneho hracieho času na 2:2!!!
    Asistencie: Martin Mihalik, Ľuboš Dobrý

54:22
    Na druhej strane JAKUB FUSEK znižuje počas hry v početnej výhode!
    Asistencie: Libor Káčer, Dušan Chromý

54:15
    Ľubomír Chovan – 2 minúty – hákovanie.

53:52
    Prešov dáva gól! FILIP PEKARČÍK využíva hru v početnej výhode, zvyšuje na 2:0.
    Asistencie: Michal Kivader, Marcel Pavlovský

52:42
    Filip Hudec – 2 minúty – vyhodenie puku.

43:56
    Peter Kopecký 2 minúty – nedovolené bránenie v hre.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

36:54
    Libor Káčer – 2 minúty – nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.

25:09
    Ľuboslav Vartovník – 2 minúty – seknutie.

23:29
    Michal Kivader – 2 minúty – držanie.

21:07
    Ľubomír Chovan – 2 minúty – vyhodenie puku.

20:53
    Prešov dáva gól! MAREKOVI PAVLOVSKÉMU sa práve podarilo otvoriť gólové skóre dnešného zápasu!

11:14
    Alexander Georgievský – 2 minúty – nedovolené bránenie v hre.

03:48
    Martin Hajnik – 2 minúty – seknutie.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

HC Topoľčany: Halo – Bystričan, Žitňanský, Guričan, Kopecký, Georgievský, Minárech, Ondruška, Chromý – Szalay, Hurtaj, Káčer – Hudec, Mihalik, Chlapovič – Fusek, Dobrý, Záhorský – Gašparovič

P.H.K. 3b Prešov: Riečický – Vartovník, Sabol, Chovan, Kobeľa, Guntáš, Kolařík, Macko, Novický – Pekarčík, Kivader, Pavlovský – Jaroš, Tomčák, Hajnik – Ferenc, Chalupa, Čopák – Polivka, Potoček, Lopáček

Rozhodca: ZŠ Topoľčany.

Príjemný podvečer, vážení milovníci slovenského hokeja. Dnes nám pokračuje 1. hokejová liga a to konkrétne šiestym kolom. V rámci neho sa proti sebe postavia aj hráči HC Topoľčany a HC Prešov 07.

Domáci hráči Topoľčian utrpeli v stredu v Detve krutú porážku 8:2; gólovo sa dokázali presadiť len Hurtaj a Mihalik. Za spomenutie určite stojí počet strieľ v tomto stretnutí, ktorý bol v pomere 69:23. Topoľčanci až trikrát inkasovali počas oslabenia o jedného hráča, no počas presilovky hostí dokázali aj gól streliť. Doposiaľ odohrali 5 zápasov a majú za sebou jednu výhru v riadnom hracom čase, dve výhry po predĺžení a dve prehry; momentálne im patrí šieste miesto v tabuľke.

Hostia z Prešova sa môžu popýšiť tretím miestom v priebežnej tabuľke; zo šiestich zápasoch dokázali štyrikrát vyhrať, no dva razy prehrali. Naposledy sa postavili na domácom ľade proti Liptovskému Mikulášu, nad ktorým zvíťazili futbalovým výsledkom 2:0. Gólovo sa presadili Pavlovský a Kivader – ten počas presilovej hry o jedného hráča. Práve Prešovčania sú teda papierovým favoritom, no na ľade to môže byť úplne naopak. Nechajme sa prekvapiť čo predvedú obe mužstvá.

Komu sa dnes podarí bodovať môžete sledovať spolu s nami – od 17:30 vám prinesieme aktualizácie o tom najdôležitejšom z tohto stretnutia.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Janka Danková

Branky a nahrávky: 55. Fusek (Káčer, Chromý), 58. Hudec (Mihalik, Dobrý) – 21. Pavlovský, 54. Pekarčík (Kivader, Pavlovský), 65. Kivader (Pekarčík, Vartovník)

PHK Prešov: Riečický – Vartovník, Sabol, Chovan, Kobeľa, Guntáš, Kolařík, Macko, Novický – Pekarčík, Kivader, Pavlovský – Jaroš, Tomčák, Hajnik – Ferenc, Chalupa, Čopák – Polivka, Potoček, Lopáček

Rozhodčí: M. Adamec – V. Brath, M. Nosek