Innsbruck – Znojmo 5:2 (kon.)
HC TWK Innsbruck
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 26.09.2014, 19:15 • Tiroler Wasserkraft Arena • bet-at-home ICE Hockey League

59:44
    Vyloučen Ross (INS) na dvě minuty za hrubost a navíc dostává desetiminutový osobní trest. Současně vyloučen na dvě minuty za sekání Havlík (ZNO).

59:32
    Vyloučen Pedevilla (INS) na dvě minuty za hákování.

57:54
    Až nyní je konečně vyloučen i někdo z domácích, přesněji Valdix (INS) za hrubost.

57:02
    Ještě mají domácí šanci svůj náskok zvýšit, za hákování je vyloučen Bača (ZNO).

55:20
    Rozhodčí ve vylučování znojemských hráčů nepřestávají ani za tohoto stavu. Za držení hole odjíždí na trestnou lavici Nemčík (ZNO).

48:12
    Vyloučen Fiala (ZNO) na dvě minuty za faul loktem.

39:31
    Vyloučen Schennach (INS) na dvě minuty za nedovolené bránění.

33:11
    Arbitři trochu brzdí rozjeté Znojmo, za nedovolené bránění je vyloučen Novák (ZNO).

28:25
    Po šarvátce přichází vyloučení na obou stranách, Pedevilla (INS) a Bača (ZNO) jdou sedět na pět minut za hrubost, ale domácí hráč dostává navíc ještě dvě minuty.

27:40
    Vyloučen Beroun (ZNO) na dvě minuty za nedovolené bránění.

19:36
    Znovu vyloučení na straně Znojma, za držení odjíždí za katr Rehuš (ZNO).

14:28
    Znojmo se tentokrát bez větších problémů ubránilo a zahraje si samo přesilovou hru. Tentokrát se příliš mnoha hráči na ledě provinila domácí střídačka, trest odsedí střelec první branky Huber (INS).

12:21
    A další trest pro Orly, Bača (ZNO) je vykázán na dvě minuty za podražení.

12:09
    Domácí mohou své vedení zvýšit, trest pro Orly za příliš mnoho hráčů na ledě, odsedí jej Rosa (ZNO).

06:43
    Přesilovku si zkusí i Innsbruck. Vyloučen Tomas (ZNO), také na dvě minuty za sekání.

01:30
    Máme tu první vyloučení. Za sekání odchází na trestnou lavici Pedevilla (INS). Znojmo tak má šanci jít do vedení.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 10. Huber (Schennach, Vanballegooie), 13. Ulmer (Siddall), 22. Mössmer (Kaspitz, Höller), 53. Valdix (Siddall, Hörtnagl), 56. Mössmer (Björk) – 15. Pucher (Havlík), 23. Pucher (Bača, Havlík)

HC TWK Innsbruck: Munro (Machreich) – Björk, Ross, Vanballegooie, Pedevilla, Pittl, Stern, Saringer, Ebner – Siddall, Valdix, Hörtnagl – Ulmer, Kaspitz, Höller – Mössmer, Schennach, Huber – Frischmann, Steinacher, Hanschitz.
    HC LERAM Orli Znojmo: Cikánek (Nechvátal) – Sova, Bořuta, Bača, Pavlikovský, Štach, Grof, Nemčík – Šeda, Bartoš, Beroun – Havlík, Pucher, Lattner – Rosa, Rehuš, Tomas – Novák, Fiala, Číp – Abdul.

Rozhodčí: Graber, Trilar – Dreier, Pardatscher