Mountfield HK – Tábor 5:4 (2:0 po s.n.) | Litoměřice – Berounští Medvědi 10:2 (kon.) | PZ Kladno – Ústí n/L 7:1 (kon.)
Vsetín – Warriors Brno 6:3 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
10:2 (2:1, 4:1, 4:0)
HC Berounští Medvědi
Pátek 26.09.2014, 19:00 • Kalich Aréna • Liga juniorů

59:20
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za sekání dostává Ladislav Sedláček.

59:00
    Melichar z velkého úhlu rozezvučel tyč.

58:19
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    LUKÁŠ POPEK završil demolici Medvědů. Po přihrávce Šindeláře trefil odkrytou hostující klec.

55:32
    RADEK KAUSCHIZT tečoval střelu Šiknera pod horní tyčku Smíškovo branky. Asistence: Filip Šikner.

54:34
    Hra se srovná. Dvě minuty za hákování dostává Ladislav Vilček.

54:16
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za podražení dostává Jan Souček.

53:40
    Chovanec vystřelil z mezikruží a k odraženému kotouči se dostal JAN KMENT, jenž přehodil hostujícího brankáře. Asistence: Jan Chovanec.

50:16
    Kratochvíl v situaci dva jednoho předl kotouč Chovancovi a jeho střelu se štěstím chytil Smíšek.

47:48
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za podražení dostává Lukáš Ransdorf.

42:55
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za podražení dostává Šimon Míka.

41:36
    Domácí využívají přesilovou hru. Šikner vypálil od modré čáry, odražený kotouč se dostal k Melicharovi, jenž trefil připraveného Smíška, ale další dorážku JIŘÍHO KRATOCHVÍLA už chytit nedokázal. Asistence: Václav Melichar.

41:09
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za zdržování hry dostává Šimon Míka.

38:42
    Berounští Medvědi právě vstřelili branku!
    STANISLAV NOVÁK se při vlastním oslabení dostal do samostatného úniku, který bez většího zaváhání proměnil.

38:10
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za hákování dostává David Kohout.

32:11
    Domácí opět využívají přesilovou hru. Vilček z našel před bránou volného Ransdorfa, který z bezprostřední blízkosti blízkosti zvyšuje na rozdíl pěti branek. Asistence: Ladislav Vilček.

31:20

30:41
    Hosté opět ve střech. Dvě minuty za hákování dostává Miroslav Kodýtek.

29:27
    Vyloučení domácích. Dvě plus deset minut za úder do oblasti hlavy a krku dostává Radek Kauschitz.

29:22
    Litoměřice využívají přesilovou hru. Po několika šancích se ke střele dostal JAROMÍR CHMEL, který prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Tomáš Zedek.

28:56
    Medvědi jdou opět do tří! Dvě minuty za faul kolenem dostává Ladislav Sedláček.

27:54
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Daniel Finstr.

24:42
    JIŘÍ KRATOCHVÍL vystřelil z prostoru mezi kruhy a kotouč se od brusle jednoho z bránících hráčů dostal za záda Smíška. Asistence: Jan Chovanec.

23:42
    PAVEL ZAJAN řešil přečíslení dva na jednoho střelou, které se odrazila od Smíška do doklouzávajícího obránce, který s kotoučem dojel až do brány.

18:29
    Hosté jdou do tří! Dvě minuty za hákování dostává Lukáš Čelikovský.

18:21
    Po přihrávce Chovance Kratochvíl pouze rozezvučel brankovou konstrukci.

16:57
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za podražení dostává Ladislav Sedláček.

13:40
    MIROSLAV KODÝTEK po individuální akci přes celé hřiště vymetl levý roh domácí svatyně.

13:03
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Radek Kauschitz.

12:06
    Ransdorf krásnou přihrávkou z rohu našel před bránou osamoceného PAVLA ZAJANA, který kotouč uklidil do prázdné brány. Asistence: Lukáš Ransdorf.

06:54
    Domácí bleskurychle využívají přesilovou hru. Neruda přes šířku pásma našel Kolíčka, který přihrál před bránu volnému LUKÁŠI POPKOVI, jenž usměrnil kotouč mezi betony Smíška. Asistence: Tomáš Kolíček.

06:46
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za podražení dostává Sedláček.

Miroslav Kejmar

Branky a nahrávky: 7. Popek (Kolíček), 13. Zajan (Ransdorf), 24. Zajan, 25. Kratochvíl (Chovanec), 30. Chmel (Zedek), 33. Ransdorf (Vilček), 42. Kratochvíl (Melichar), 54. Kment (Chovanec), 56. Kauschitz (Šikner), 59. Popek (Šindelář) – 14. Kodýtek, 39. Novák

HC Stadion Litoměřice: Lukeš (Března) – Chmel, Winnerlich, Šikner, Melichar, Zedek, Kolíček, Staněk – Vilček, Zajan, Ransdorf – Neruda, Kauschitz, Popek – Kratochvíl, Chovanec, Kment – Šindelář.
    HC Berounští Medvědi: Smíšek (Ramazlová) – Sedláček, Soukup, Souček, Kodýtek, Dedič, Novák, Hampl, Finstr, Čelirevský, Slavev, Míka, Kohout.