Vsetín – Třinec 0:8 (kon.) | PZ Kladno – Kladno 3:8 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 0:7 (kon.)
Pardubice – Liberec 4:3 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 0:2 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 5:1 (kon.)
Vítkovice – Zlín 5:4 (2:0 po s.n.) | Havířov – Olomouc 1:3 (kon.) | Písek – Hr. Králové 1:4 (kon.)
Letňany – HC Litvínov 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Poruba 2011 7:2 (kon.) | Slavia – K. Vary 2:1 (kon.)
HC Motor České Budějovice
0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 04.10.2014, 12:30 • 2. ledová plocha Budvar Arény • Extraliga staršího dorostu

Jihlava dnes zaslouženě odváží z Českých Budějovic tři body po dvou využitých přesilových hrách. Trefili se Ondráček a Oščádal. Naopak Jihočeši tahali od první minuty za kratší konec a zaslouženě nevstřelili ani branku. To je z druhé ledové plochy Budvar Arény vše. Hezké slunečné odpoledne přeje Lukáš Dvořák. (14:32:10)

60:00

59:26
    Po icingu navíc znovu musí Kváča do branky.

59:10
    Dukla už kontroluje hru a kráčí za zaslouženými třemi body.

58:50
    Sedmdesát sekund do konce a až teprve teď jde znovu na střídačku.

57:37
    Jihlavští teď doslova prokoučovali třetí branku. V úniku dvou na jednoho se ocitl volný hráč v postavení mimo hru. Kváča musí do svatyně.

57:10
    Mohlo být ale rozhodnuto, puk vystřelený z obranného pásma skončil jen těsně vedle pravé tyče opuštěné klece.

56:52

56:32
    Doktor trefuje pouze boční síť branky hostí.

56:11
    U pravé tyče číhal Bahula, ale nedokázal včas uklidit kotouč za záda Brože.

55:31
    Českobudějovičtí na nic nečekají a zkouší hru v šesti!

55:31
    Oddechový čas pro domácí.

55:31
    Po delší době se musel činit Brož, jenž svou lapačku vymrštil proti střele beka Motoru.

55:07

54:52
    Poměr sil na ledě se srovná. Za sevření kotouče dostává dvě minuty Vojtěch Pražák (JIH).

54:31
    Puk se pohyboval blízko branky domácích, a tak raději Kváča přerušil hru, aby dal svým spoluhráčům čas na oddych.

53:51
    Jihočeši zvládají po špatné první třetině oslabení lépe. Kotouč je za brankou Jihlavy.

53:07
    Navíc přichází trest pro hráčskou lavici Motoru za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvě minuty odsedí Jakub Doktor (CEM).

52:40
    Situace začíná být po nevyužité přesilovce kritická. Něco málo přes sedm minut do konce a domácí jsou stále o dvě branky pozadu.