Vladivostok – CSKA Moskva 0:5 (kon.) | Novokuzněck – N.Novgorod 1:6 (kon.) | Novosibirsk – Čerepovec 1:0 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Čeljabinsk – Ufa 1:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Omsk 3:4 (kon.)
Toljatti – Barys 2:1 (3:2 po s.n.)
HC Sibir Novosibirsk
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Severstal Čerepovec
Sobota 04.10.2014, 12:00 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

Máme tu konec zápasu, ve kterém byli nakonec šťastnější domácí hráči, kteří si připisují vítězství 1:0 po brance, kterou vstřelil Jarno Koskiranta. Hosté sice na konci třetí třetiny navýšili svůj tlak, dokonce hráli přesilovou hru, vytvořili si několik dobrých střeleckých příležitostí, ale brankář Koskinen se dnes vyspal prostě dorůžova, pochytal všech 42 střel.

Statistiky zápasu:

Střely na branku: 29:42.
    Vyloučení: 4:5.
    Vhazování: 32:21.

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a někdy opět na shledanou. (14:22:05)

60:00

59:51

59:05
    Domácím se podařilo vyhodit.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá jedna minuta.

58:45
    Štěpánek opouští branku! Hosté hrají v šesti proti čtyřem.

Dnešní utkání sleduje 7400 diváků.

57:51
    Oddechový čas pro hosty.

57:51
    Šance pro Čerepovec! Sannikov jde na trestnou lavici za držení.

55:32
    Opět se ukázal střelec zatím jediné branky Koskiranta, který dokázal přejít přes dva bránící hráče a zakončit! Jeho střela však byla zblokovaná, takže puk končí někde na tribuně.

54:00
    Po tlaku druhé domácí formace se bude vhazovat opět před brankou Čerepovce.

53:45

52:55
    První pětka domácích opět zaměstnala Štěpánka! Thuresson vyslal tvrdou střelu z levé strany kluziště! Vyrážečka hostujícího brankáře však byla připravená.

51:45
    Za sekání si odpyká trest hostující obránce Lukin.

50:50
    Domácí mají navrch. Je to logické, vedou 1:0 a dokázali ubránit čtyřminutové oslabení.

49:33
    Domácí v plném počtu. Hosté nevyužili čtyřminutovou přesilovku.

46:53
    Černov se ocitl sám před Koskinenem! Situaci jeden na jednoho lépe zvládl domácí brankář, který předvedl skvělý zákrok lapačkou.

45:33
    Gimajev dostává čtyři minuty za hru vysokou holí. Ve tváři protihráče se totiž objevil krvavý šrám.

45:26
    V obrovské šanci se ocitl hostující Mons! Který dostal krásnou přihrávku z levé strany a měl před sebou takřka prázdnou branku! Brankář Koskinen se však dokázal včas přemístit a vytáhnout další důležitý zákrok.