Vladivostok – CSKA Moskva 0:5 (kon.) | Novokuzněck – N.Novgorod 1:6 (kon.) | Novosibirsk – Čerepovec 1:0 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Čeljabinsk – Ufa 1:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Omsk 3:4 (kon.)
Toljatti – Barys 2:1 (3:2 po s.n.)
Traktor Čeljabinsk
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
Salavat Julajev Ufa
Sobota 04.10.2014, 13:00 • Traktor Arena, Čeljabinsk (kapacita 7500 míst) • KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (15:28:04)

Největší čas na ledě: Kondratěv 23:23 – Zubarev 23:06

Dnes jsme měli možnost vidět jeden z těch lepších zápasů, jaké může Kontinentální hokejová liga nabídnout. Hrálo se ve výborném tempu, dnešnímu zápasu chyběly jen góly.

Hosté se hned ve 2. minutě dokázali prosadit, když se po chybě v rozehrávce domácích prosadil Antti Pihlström. Ufa pak vsadila na pečlivou obrannou hru, kterou málem dokázala dovést zápas až do konce.

V závěru třetí třetiny měli domácí možnost dlouhé přesilovky 5 proti 3, ale když tuto obrovskou možnost na srovnání nevyužili, tak už se zdálo, že si Traktor z dnešního zápasu bodový zisk neodnese.

Nakonec se ale v 55. minutě podařilo vyrovnat Vjačeslavu Osnovinovi, který využil parádní přihrávky od Kondratěva do prázdné branky. Rozhodnout tak muselo prodloužení, ve kterém o bonusovém bodu pro Ufu rozhodl Teemu Hartikainen.

Teemu HARTIKAINEN - 1:2

61:14
    Ufa právě vstřelila branku!
    Po rychle založeném útoku se hosté prosazují a bonusový bod tak poputuje do Ufy! Po přihrávce od Bodrova z pravé strany se před brankou prosazuje nikým nehlídaný TEEMU HARTIKAINEN! Asistence: Denis Bodrov.

61:05
    Na druhé straně se Teemu Hartikainen tak dlouho točil s pukem, až mu ho domácí hráči vypíchli do středního pásma.

60:32
    Prodloužení začali lépe domácí, nahození Martina Růžičky od modré čáry Koval ale zvládl.

60:01

Domácím se nakonec ve třetí třetině zásluhou Vjačeslava Osnovina podařilo srovnat a o vítězi dnešního zápasu tak bude muset rozhodnout až nastavený čas, prodloužení začne za malou chvíli!

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:44
    Domácí hráči se už dnes zřejmě spokojí s prodloužením.

59:12
    Hostům se nepovedlo přejít do útočné třetiny, puk tak získávají hráči Traktoru.

58:45
    Hosté se v závěru ale snaží více strhnout tříbodový zisk na svou stranu, Jevgenij Skačkov nyní ale přišel o puk v útočném pásmu.

58:23
    Trochu úzkostlivě odpískaný icing Ufy, Antti Pihlström by byl totiž u puku dříve, rozhodčí se ale omlouvají a vhazovat se bude ve středovém kruhu.

58:01
    Teemu Hartikainen dostal hodně prostoru, po objetí branky se mu ale nepodařilo puk procpat do branky.

57:37
    Koval rychle rozehrál na Lekomceva, aby se nevhazovalo před jeho brankou, hosté se tlačí do útoku.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 55. Osnovin (Kondratěv, Pěnkovskij) – 2. Pihlström (Kolcov), 62. Hartikainen (Bodrov)

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Fokin) – Quint, Kondratěv, Borodkin, Piganovič, Katičev, Aťušov, N. Chlystov – Růžička, Bulis (C), Panov – Popov, Glinkin, Čistov – Osnovin, Gubarev, Pěnkovskij – Wilson, Kosticyn, Mokin – Kokujov
    Trenér: Karri Kivi.

Salavat Julajev Ufa: Koval (Irving) – Kutuzov, Lekomcev, Višněvskij, Heikkinen, Zubarev, Kolcov, Bodrov – Makarov, Sjomin, Hartikainen – Mereskin, D. Chlystov (C), Tolpeko – Pihlström, Kajgorodov, Skačkov – Stěpanov, Gluchov, Slepyšev
    Trenér: Vladimir Jurzinov ml.

Rozhodčí: Bulanov, Bukin – Goljak, Dědulja