Vsetín – Třinec 0:8 (kon.) | PZ Kladno – Kladno 3:8 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 0:7 (kon.)
Pardubice – Liberec 4:3 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 0:2 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 5:1 (kon.)
Vítkovice – Zlín 5:4 (2:0 po s.n.) | Havířov – Olomouc 1:3 (kon.) | Písek – Hr. Králové 1:4 (kon.)
Letňany – HC Litvínov 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Poruba 2011 7:2 (kon.) | Slavia – K. Vary 2:1 (kon.)
HC Sparta Praha
5:1 (0:0, 4:0, 1:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 04.10.2014, 12:30 • Incheba arena • Extraliga staršího dorostu

Sparta poráží v rámci 10. kola RAKO extraligy staršího dorostu Mladou Boleslav a utíná tak sérii tří proher v řadě na hřištích soupeřů. Mladá Boleslav dnes doplatila především na svou neukázněnost. Onlajn přenos končí, někdy příště na shledanou. (14:28:00)

60:00

58:49
    Sparta právě vstřelila branku!
    Výhru Sparty korunuje pátou brankou do sítě hostů ONDŘEJ PROCHÁZKA. Asistence: Martin Jandus.

57:37
    Michal Mattis, boleslavský kapitán, hákoval, takže oslabuje na 2 minuty svůj tým, který už zápas vhledem k nepříznivému skóre jen dohrává.

54:44
    Další oslabení domácích řad. Ondřej Procházka se provinil podražením.

49:22
    Další naděje pro Boleslav. Za hákování odchází na trestnou lavici Marek Duben.

47:47
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Po přihrávce Rypara snižuje na 1:4 MUSLIU KRONI. Asistence: Patrik Rypar.

45:28
    Martin Kalus vyloučen za hákování.

42:17
    Tomáš Pšenička ze Sparty vyloučen za vysokou hůl.

40:01

Hned čtyři branky vsítili sparťané svému soupeři ve druhé třetině, který byla nabitá několika vyloučeními, především pak na straně Mladé Boleslavi. Dvojitým střelcem na straně Sparty je Václav Zídek.

40:00

39:01
    V oslabení překvapil hostující obranu ALBERT MICHNÁČ, který ke své asistenci u druhé branky přidává také gólový zápis. Asistence: Vojtěch Kulda.

37:43
    Domácí jdou znovu do oslabení, tentokrát zahrál vysokou holí dnes hodně viditelný Václav Zídek.

35:28
    Mladá Boleslav má před koncem druhé části šanci na snížení, protože nedovoleným bráněním se provinil sparťan Sebastian Janda.

32:54
    S vyloučenými hráči se roztrhl pytel. Tentokrát oslabuje tým Sparty dvoubrankový střelec Václav Zídek. Specifikace trestu na 2 minuty zní „napadení“.

32:18
    Ve stejném čase dostává osobní 10minutový trest za nesportovní chování jeho kolega Martin kalus.

32:18
    Ne a ne se vyvarovat faulům. Kapitán hostů Michal Mattis odchází pykat za krosček.

30:36
    Mladá Boleslav zmatkuje a bude to ještě težší. Hákováním se providil Milan Dančišin.

Tomáš Lichnovský

Branky a nahrávky: 24. Zídek (Seniov, Pšenička), 26. M. Jandus (Michnáč), 30. Zídek (Pšenička), 40. Michnáč (Kulda), 59. Procházka (M. Jandus) – 48. Kroni (Rypar)

HC Sparta Praha: Chour (Brízgala) – Duben, Vlad, Jeřábek, Janda, Kalina, Bureš, Sedliský – Jandus M., Kulda, Zídek, Jandus T., Svoboda, Michnáč, Pšenička, Maršoun, Safin, Chlouba, Seniov, Komárek, Procházka
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Řečinský, Ďurkáč, Kalus, Marček, Mašek, Mlčoch, Mattis – Prokop, Kroni, Vajsejtl, Durač, Straka, Rypar, Kalaš, Skořepa, Uřidil, Dančišin

Rozhodčí: Miroslav Jebavý – Zbyněk Karda, Josef Slaba