Vladivostok – CSKA Moskva 0:5 (kon.) | Novokuzněck – N.Novgorod 1:6 (kon.) | Novosibirsk – Čerepovec 1:0 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Čeljabinsk – Ufa 1:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Omsk 3:4 (kon.)
Toljatti – Barys 2:1 (3:2 po s.n.)
po s.n. (3:2)
Lada Toljatti
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Barys Nur-Sultan
Sobota 04.10.2014, 15:30 • Arena Lada • KHL

Přeji vám příjemný sobotní večer a při dalších online přenosech na počtenou. (18:04:06)

Je za námi velmi zajímavé utkání. Chvíli byli lepší domácí, chvíli hosté a tak se týmy střídaly po celých 60. minut.
    Do vedení se ve 42. minutě dostal Barys zásluhou Starčenka, ale Sloboda srovnal hned po třech minutách. Jelikož ani v prodloužení jsme další branku neviděli, musel rozhodnout Andrej Nikitěnko, který se díky třem proměněným nájezdům stal hrdinou domácího týmu.

NIKITĚNKO - 2:1

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Lada Togliatti.

ANDREJ NIKITĚNKO jel dvakrát nájezd v těžké situaci, kdy musel proměnit. Pokaždé udělal to samé, co na druhé straně úspěšný hráč Astany a pokaždé uspěl. Napotřetí proměnit nájezd nemusel, ale Laca vykoupal podobně jako při prvním nájezdu a zařizuje tak bonusový bod pro domácí. Skvělý výkon kapitána Lady v nájezdech!

8. série
    3:2
    To je kapitán! Andrej Nikitěnko jel potřetí a potřetí dává!

8. série
    2:2
    Pokus Dustina Boyda vyrazil Ježov.

7. série
    2:2
    Ale v těžkých chvílích je tady Nikitěnko. Střelou mezi nohy dává.

7. série
    1:2
    Roman Starčenko našel skulinu mezi nohami Ježova a posílá opět hosty do vedení.

6. série
    1:1
    Za domácí jel Martin Zaťovič a také střelou nepochodil.

6. série
    1:1
    Nigel Dawes si věřil podruhé a podruhé neuspěl, jeho střela šla vedle.

5. série
    1:1
    Zodpovědnost na sebe vzal kapitán domácích Nikitěnko a Laca vykoupal krásným blafákem.