Vřesová – Kadaň 2:15 (kon.) | Žirovnice – Humpolec 3:2 (kon.) | Mar.Lázně – Trstěnice 6:8 (pře.)
Příbram – Mladá Boleslav B 5:3 (kon.) | Milevsko – Tábor B 3:4 (1:2 po s.n.) | Rosice – Boskovice 0:3 (kon.)
Velká Bíteš – Blansko 2:5 (kon.) | Orlová – Kopřivnice 2:1 (kon.) | Krnov – H. Benešov 3:7 (kon.)
Vlašim – Černošice 3:4 (kon.) | Lomnice n/P – Frýdlant 5:4 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Jesenice 3:4 (0:1 po s.n.)
Veselí nLuž. – Písek 4:1 (kon.) | Hvězda Praha – Roudnice 10:2 (kon.) | Olympik – Zbraslav 5:8 (kon.)
po s.n. (0:1)
HK Kralupy nad Vltavou
3:4 (1:1, 1:2, 1:0 - -:-)
HC Jesenice
Sobota 04.10.2014, 18:00Krajská liga: Středočeský kraj

Třetí třetina byla v režii kralupských, kteří chtěli za každou cenu vyrovnat. Hosté z Jesenice ale náskok drželi až do 50 min. kdy domácí vyrovnali střelou od modré čáry. Kralupští se ale stále tlačili do útoku protože hostům viditelně docházeli síly, ale chyběl klid a zkušenost v zakončení. Proto po šedesáti minutách došlo na nájezdy které hosté zkušeně proměnili a získali za ně druhý bod. (06:16:50)

60:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Jesenice.
    Autorem vítězné branky je ROMAN FORMÁNEK.

Samostatné nájezdy začínají.

60:00

49:06
    Kralupy právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ DAVID. Asistence: Radek Mojžíš.

40:01

Domácí šli opět do vedení ve 26 min. když využili přesilovku a vyšachovali čtveřici bránících hráčů. Hosté se ale nevzdali a do konce třetiny otočili výsledek dvěma brankami, takže do třetího dějství měli jeseničtí náskok jedné branky.

40:00

38:48
    Jesenice vstřelila branku!
    Autorem branky je PETR HORČIČKA. Asistence: Ladislav Slížek.

26:20
    Autorem branky je ONDŘEJ HOŠEK. Asistence: Ondřej Novák a Ota Řehák.

20:37
    Autorem branky je LADISLAV SLÍŽEK. Asistence: Martin Malát.

Hned v úvodu zápasu padly dvě branky. První branku dali domácí po dorážce na hraně brankoviště. Vzápětí po krásném pasu na útočnou modrou a brejku, hosté zkušeně vyrovnali. Do konce třetiny bylo ještě několik šancí ale branka nepadla. Největší šanci měli kralupští když v 19.min neproměnili trestné střílení.

20:01

20:00

01:54
    Autorem branky je PETR HORČIČKA. Asistence: Martin Kykal.

01:37
    Autorem branky je PAVEL JANČ. Asistence: Tomáš Roubal.

00:01

Rozhodčí: Novák – Mrázek, Pacovský.
    Branky a nahrávky: 2. Janč (Roubal), 27. Hošek (Novák, Řehák), 50. David (Mojžíš) – 2. Horčička (Kykal), 21. Slížek (Malát), 39. Horčička (Slížek), rozh. náj. Formánek