San Jose – Buffalo 1:2 (kon.) | Ottawa – New Jersey 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Detroit 4:2 (kon.)
Montreal – NY Rangers 3:1 (kon.) | NY Islanders – Dallas 7:5 (kon.) | Toronto – Boston 1:4 (kon.)
St. Louis – Chicago 3:2 (kon.) | Minnesota – Tampa 7:2 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Arizona – Florida 2:1 (po pr.) | Calgary – Washington 1:3 (kon.) | Winnipeg – Colorado 2:1 (po pr.)
Los Angeles – Columbus 5:2 (kon.)
Ottawa Senators
2:3 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
New Jersey Devils
Neděle 26.10.2014, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

62:37
    Velká šance pro hosty! Za hru vysokou holí na Marka Židlického je vyloučen Clarke MacArthur (OTT).

52:07
    Bryce Salvador (NJD) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění, což dává domácím dobrou šanci vyrovnat.

45:22
    Ryder se probíjel přes několik obránců a byl faulován, za podražení je vyloučen Patrick Wiercioch (OTT).

35:55
    Chris Phillips (OTT) je vyloučen na 2 minuty za hrubost a 2 minuty za nesportovní chování, Tuomo Ruutu (NJD) pouze na 2 minuty. To znamená přesilovku pro Ďábly.

32:32
    Na dvě minuty je vyloučen Mark Borowiecki (OTT).

29:22
    Třetí vyloučení pro New Jersey. Dvě trestné minuty obdržel Stephen Gionta za hákování (NJD).

25:33
    Curtis Lazar (OTT) je vyloučen na dvě minuty za podražení, první přesilovka pro Devils.

16:50
    Před komerční přestávkou je tak Marek Židlický (NJD) vyloučen na dvě minuty za podražení. Druhá přesilová hra pro Ottawu.

03:00
    Bryce Salvador (NJD) je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 31. Chiasson (Michálek, Ryan), 54. Ryan (Karlsson, Michálek) – 32. Severson, 37. Židlický (Severson, Eliáš), 64. Jágr (Gelinas, Henrique)

Ottawa Senators: Lehner (Anderson) – Phillips, Karlsson, Wiercioch, Ceci, Borowiecki, Gryba – MacArthur, Turris, Stone – Hoffman, Legwand, Neil – Ryan, Zibanejad, Chiasson – Michálek, Smith, Lazar
    New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Greene, Severson, Salvador, Židlický, Gelinas, Merrill – Cammalleri, Zajac, Jágr – Clowe, Eliáš, Brunner – Zubrus, Henrique, Ryder – Ruutu, Josefson, Gionta

Rozhodčí: Dwyer, McCauley – Cvik, Sericolo

Diváci: 19266