Skalica – Nitra 1:8 (kon.) | Banská Bystrica – Poprad 1:2 (0:1 po s.n.) | Piešťany – Zvolen 2:5 (kon.)
Martin – Trenčín 2:3 (0:1 po s.n.) | Žilina – Košice 1:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC´ 05 Banská Bystrica
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
HK Poprad
sk Neděle 26.10.2014, 17:00 • Zimný štadión Banská Bystrica • Tipos Extraliga (SR)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Poprad.
    Rozhodujúci samostatný nájazd premenil kapitán hostí ARNÉ KROTÁK.

64:49
    Vylúčenie domácich – Kytnár dve minúty za hákovanie.

59:50
    Banská Bystrica dala gól!
    Domácim sa v závere tretiny darí vyrovnať! Po Jaborníkovej strele od modrej sa pred Kostúrom najlepšie zorientoval PATRICK WHITE, ktorý dorazil puk do brány hostí.
    Asistencie: Henrich Jaborník, Petr Kafka

59:20
    Domáci na ľade v šestici.

56:06
    Vylučovať sa za zákrok na Lampera bude – Dinda dostáva trest v hre za napadnutie zozadu. Domáci tak budú hrať presilovú hru až do konca tretiny.

51:40
    Patrik Luža dostáva za faul kolenom v strednom pásme dve minúty.

46:59
    Sýkora sa teraz natlačil až pred Wiikmana, položil si ho na ľad, ale ani tak ho prekonať nedokázal.

27:20
    Block v obrovskej šanci zakončoval do úplne prázdnej brány,ale puk tesne pred bránkovou čiarou tečoval do rohu jeden z o brancov hostí.

26:46
    Bude sa vylučovať na strane hostí – Matis dostáva dve minúty za hákovanie Preisingera v strednom pásme.

22:30
    Poprad dal gól!
    Hostia tesne pred koncom využívajú presilovú hru a ujímajú sa vedenia! LUKÁŠ HVILA sa po Bartečka prihrávke od ocitol sám pred odkrytou bránou, do ktorej nemal problém zakončiť.
    Asistencie: Ľuboš Bartečko, Radoslav Suchý

20:33
    Prvé vylúčenie domácich – Rosandič dve minúty za seknutie.

05:27
    Prvé vylúčenie zápasu, Matis dostáva dve minúty za hákovanie.

04:42
    Boltun mohol v obrovskej šanci zakončovať do odkrytej brány, ale puk mu v rozhodujúcom okamihu zobral šikovne z hokejky domáci kapitán Hudec.

Radoslava Harvánková

Branky a nahrávky: 60. White (Jaborník, Kafka) – 23. Hvila (Batečko, Suchý), rozh. náj. Kroták (TS)