Buffalo – Pittsburgh 1:6 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 1:2 (0:1 po s.n.) | Philadelphia – Colorado 4:3 (kon.)
Columbus – Tampa 4:7 (kon.) | Toronto – NY Rangers 5:4 (kon.) | Montreal – Minnesota 4:1 (kon.)
Washington – Carolina 4:3 (po pr.) | St. Louis – Nashville 1:2 (kon.) | Dallas – San Jose 3:5 (kon.)
Arizona – NY Islanders 0:1 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 5:1 (kon.)
Dallas Stars
3:5 (2:1, 1:0, 0:4)
San Jose Sharks
Neděle 09.11.2014, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

58:51
    Z domácí strany vyloučen za atak gólmana Stalocka Antoine Roussel, za Sharks odchází do boxu pykat Matt Irwin.

52:48
    San Jose bude muset znovu ukázat, jestli zvládne ubránit oslabení. Za vrátka trestné lavice totiž míří Tye McGinn za zdržování hry.

46:57
    Necelá minuta oslabení tři na čtyři pro San Jose, trest inkasuje Joe Pavelski za hákování.

46:10
    Nová nepříjemnost pro Hvězdy, na trestno lavici odejde další jejich hráč. Ale vyloučení i na druhé straně. Za domácí pyká trest Antoine Roussel, za hosty Matt Irwin.

43:40
    Vyloučení na straně domácích, dvě minuty dostává domácí hokejista Jordie Benn za sekání.

35:18
    Tyler Kennedy se teď možná zlobí trochu sám na sebe, protože faulu je si dobře vědom. Odchází na trestnou lavici za podražení a soupeře z Dallasu má opět přesilovku.

32:00
    Početní výhodu si zahraje domácí Dallas. Na trestnou lavici je k menšímu trestu odeslán za nedovolené bránění brankáře Tyler Kennedy.

14:31
    Přesilová hra Dallas Stars je u konce, protože i domácí muž zamíří do boxu trestoměřičů. Dvě minuty za vysokou hůl je nucen odsedět Trevor Daley

13:46
    Vůbec první vyloučení dnešního utkání, které sledujeme. Na trestnou lavici je hlavním rozhodčím na dvě minuty za sekání odselán Justin Braun.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 9. Seguin (Gončar, Connauton), 11. Seguin (Benn, Cole), 36. Seguin (Roussel, Spezza) – 18. Sheppard (Vlasic, Hertl), 44. Marleau (Pavelski, Couture), 47. Burns (Couture, Marleau), 51. Burns (Hertl, Sheppard), 60. Thornton

Dallas Stars: Lindback – Daley, Dilon, Goligoski, Jor. Benn, Gonchar, Connauton – Eaves, Seguin, Jam. Benn – Hemský, Spezza, McKenzie – Garbutt, Fiddler, Roussel – Sceviour, Horcoff, Cole
    San Jose Sharks: Stalock – Braun, Vlasic, Burns, Mueller, Demers, Irwin – Nieto, Thornton, Pavelski – Wingels, Couture, Marleau – Kennedy, Sheppard, Hertl – McGinn, Burish, Desjardins

Rozhodčí: Hebert, LaRue – Cvik, Murphy

Diváci: 17 023