Genk – Kortrijk 3:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Charleroi 1:3 (kon.) | Cercle Bruggy – Mouscron 2:1 (kon.)
Lierse – Westerlo 3:3 (kon.)
KRC Genk
3:0 (1:0)
KV Kortrijk
Sobota 13.12.2014, 18:00 • Cristal Arena • Belgická Jupiler Pro League

Děkuji za pozornost. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:58:48)

V dnešním utkání vítězí jasně lepší Genk, který až do 80. minuty dominoval na hřišti ve všech směrech. Hosté však deset minut před koncem zřejmě podlehli vysokému náskoku a poslední minuty byly v režii Kortrijku. Po dvou brankách Mboyoa a jedné trefě Kabaseleho se tak domácí radují z vítězství 3:0.

90+5

90+4
    Bizot si vyběhl na centr, který úplně dobře nechytil a míč mu vypadl z rukou, vše ale řeší domácí obránci a i následný pohotový zákrok Bizota.

90+3
    Hosté budou ještě zahrávat standardní situaci z dobré pozice.

90+2
    Dá se říct, že utkání se již jen dohrává.

90+1
    Hlavní sudí nastavuje čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.

90
    Dobrá střela Chevaliera, ta ale končí těsně nad brankou Genku.

88
    Kortrijk opět zavřel domácí před jejich pokutovým územím, kde dobře kombinuje. Domácí však už nevyvíjí moc snahy směrem dozadu.

87
    Odkop od branky Genku.

86
    Po centru z levé strany končí hlavička jednoho z hostí přímo v připravené náruči domácího Bizota.

84
    Domácí jakoby už byli myšlenkami někde jinde a nyní je Kortrijk dostává pod tlak.

83
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Kabasele, přichází Vrijsen.

82
    Domácí Kabasele se opět posadil na trávník a signalizuje, že jeho zranění je vážnějšího rázu a žádá si střídání.

81
    Hosté se snaží zaznamenat alespoň čestný úspěch, a tak to zkouší ze všech pozic.

80
    V dnešním zápase to bylo už asi třetí delší ošetřování to se jistě promítne i v závěrečném nastavení.

78
    Kortrijk to zkoušel dlouhým centrem do vápna, s tím si však poradila domácí obrana. Při obraném zákroku ale ošklivě upadl Kabasele, který je nyní ošetřován.