Genk – Kortrijk 3:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Charleroi 1:3 (kon.) | Cercle Bruggy – Mouscron 2:1 (kon.)
Lierse – Westerlo 3:3 (kon.)
Lierse SK
3:3 (0:2)
KVC Westerlo
Sobota 13.12.2014, 20:05 • Herman Vanderpoortenstadion (Lier) • Belgická Jupiler Pro League

Děkuji za pozornost. Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji příjemný zbytek večera. (22:01:48)

Skončilo utkání, které se oku fanouška muselo určitě líbit. V utkání padlo celkem šest branek a mohlo jich být daleko víc. Otevřený fotbal na obou stranách a spousta osobních soubojů, to bylo na dnešním utkání tak speciální. Skóre otevřel ze standardní situace Schouterden následně zvýšil Annys. Po poločase však přišel na trávník jiný tým Lierse a za 15. minut bylo po brankách Bourabii a Traoreho vyrovnáno. V 63. minutě krásnou trefou dal na 2:3 Koffi, ale domácí spasil střídající Nwofor v 84. minutě a stanovil tak na konečných 3:3.

90+4

90+3
    Zřejmě poslední akce utkání u míče jsou hosté.

90+2
    Domácí kombinují na polovině hostí, ale jejich akce brzdí výborná defenzivní hra Westerla.

90
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Lecomte, přichází Rommens.

90
    Nastavují se tři minuty nad rámec normální hrací doby.

89
    Tak to je zápas, kterých se za sezonu hraje jenom pár. Šance střídá šanci a oba týmy se ani za nic nechtějí spokojit s remízou.

87
    Van Langendonck teď zachránil hosty, když vychytal v tutové šanci Masiku.

86
    Odkop od branky Bajkovice.
    Uche NWOFOR - 3:3

84
    Lierse právě vstřelilo branku!
    Tak přeci jen se domácí dočkali. Výborný zápas plný branek dál pokračuje. Střídající UCHE NWOFOR dostla přihrávku na pravou stranu ve velkém vápně a propálil Van Langendoncka.

82
    Domácím se bojovnost nedá upřít a za svou snahu by si určitě minimálně vyrovnání zasloužili.

81
    Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází Schouterden, přichází Gounongbe.

80
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Kouemaha, přichází Nwofor.

79
    Rohový kop bude zahrávat Lierse.

78
    Výborná střela z voleje jednoho z domácích hráčů a Van Langendonck předvedl brilantní zákrok.

77
    Teď se domácí propadli a Koffi unikal s jedním ze svých spoluhráčů ve dvou proti jednomu. Nepřesná přihrávka Koffiho však celou akci zmařila.

David Kruj

Branky: 50. Bourabia, 55. Traore, 84. Nwofor – 29. Schouterden, 33. Annys, 63. Koffi

Karty:   27. Traore (LRS), 38. Sayed (LRS), 52. Keita (LRS), 52. Keita (LRS), 56. Losada (LRS), 69. Kouemaha (LRS) – 70. Koffi (WES)

Lierse SK: Bajković – Swinkels, Ngawa, Traoré, Bensebaini, Losada, Bourabia, Keita, Sayed, Kouemaha, Wamberto.
    Náhradníci: Matoukou, Kasmi, Goris, Wils, Hanin, Nwofor, Masika.

KVC Westerlo: Van Langendonck – Apau, Cools, Schuermans, Godeau, Annys, Geudens, Schouterden, Molenberghs, Koffi, Lecomte.
    Náhradníci: Cordier, Gounongbe, Dorda, Verschueren, Diallo, Rommens, Ruyssen.

Rozhodčí: Gumienny – Bleyen, De Neve.