Genk – Kortrijk 3:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Charleroi 1:3 (kon.) | Cercle Bruggy – Mouscron 2:1 (kon.)
Lierse – Westerlo 3:3 (kon.)
Waasland-Beveren
1:3 (1:0)
Sporting Charleroi
Sobota 13.12.2014, 20:00 • Freethielstadion • Belgická Jupiler Pro League

Děkuji Vám za pozornost. (22:05:36)

Hodně krutý výsledek pro domácí, kteří ještě 10 minut před koncem druhého poločasu vedli. Nakonec inkasovali tři branky a neberou ani bod. Hostující trenér ukázal čich na střídání, když druhou a třetí branku dali právě střídající hráči.

90+6
    Kalifa COULIBALY - 1:3

90+5
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    Domácí při útočení nechali otevřené vrátka, které využívají hosté k vstřelení další branky. KALIFA COULIBALY se vydal dopředu po levé straně, zasekl si míč a přesnou střelou k tyči přidává třetí gól.

90+4
    Domácí teď vrhají všechny síly do útoku.
    Jessy GALVEZ LOPEZ - 1:2

90+2
    Hosté otáčejí skóre. Po dalším z útoků domácí obrana nedokázala dostat míč pryč od své brány a ten se pak dostal k volnému JESSY GALVEZ LOPEZOVI, který dokázal překonat Coosemanse.

90+1
    V hledišti se teď ozvalo několik výbuchů. Snad tento zápas dohrajeme bez problémů.

90
    Další centr hostů ze vzduchu sbírá Coosemans.

90
    Emond se trochu diví proč mu sudí odpískal faul. A popravdě divím se i já.

89
    Na druhé straně se k rychlému brejku dostali hosté, ale nakonec z něj nic nevytěžili.