Třinec – Vítkovice 2:1 (kon.) | K. Vary – Sparta 5:3 (kon.) | Zlín – Liberec 2:1 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 3:1 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 6:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Litvínov 2:3 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
BK Mladá Boleslav
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
HC VERVA Litvínov
Neděle 14.12.2014, 18:20 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga

59:54
    Mikulík byl u mantinelu tvrdě atakován. Dvě minuty si za hru vysokou holí odpyká Karel Kubát (LIT).

57:05
    Robin Hanzl (LIT) se však ve vlastní útočné třetině provinil faulem. Dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

51:10
    Na trestnou lavici putuje Rostislav Martynek (LIT). Byl potrestán dvouminutovým trestem za hákování.

48:54
    Jenže záhy putuje na trestnou lavici i litvínovský Viktor Hülb, který dostává také dvě minuty. Provinil se držením.

48:49
    Je tady další vyloučení. Střelec druhé branky Středočechů Dominik Pacovský (MBL) dostává dvě minuty za podražení.

46:32
    Hosté jdou na chvíli do tří. Filip Pavlík (LIT) dostává dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

44:43
    Litvínovští si zahrají oslabení. Na trestné lavici sedí Viktor Hübl (LIT), jenž byl potrestán dvouminutovým trestem za hákování.

41:45
    Jenže to už neplatí. Na 35 sekund jdou Bruslaři do tří. Vyloučen byl Zdeněk Kubica (MBL) – 2 minuty za sekání.

40:20
    Po dvaceti sekundách se vylučuje. Na trestné lavici je Michal Bárta (MBL) – 2 minuty za vysokou hůl.

35:27
    Za podražení si na dvě minuty odpočine v Boleslavi dobře známý Petr Chaloupka (LIT).

25:53
    A domácí dokonce faulovali. Dvouminutový trest obdržel Michal Bárta (MBL) za podražení.

25:20
    Nyní už rozhodčí přerušuje hru. Na trestnou lavici odjíždí Petr Kousalík (LIT) – 2 minuty za držení hole.

20:34
    Vyloučení na straně Litvínova. Na dvě minuty je vyloučen exboleslavský Petr Chaloupka (LIT) za držení hole.

15:53
    Peter Jánský (LIT) – 2 minuty za držení.

10:40
    Znovu vyloučení na straně Boleslavi. David Vrbata (MBL) – 2 minuty za hru vysokou holí.

08:56
    Hlavní rozhodčí byl nyní nekompromisní a vylučuje Borise Žabku (MBL) na dvě minuty za krosček.

00:45
    Je tady první vyloučení zápasu. Dvouminutový trest si odpyká Karel Kubát (LIT) za hákování.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 23. Stříteský (Látal, Mikulík), 49. Pacovský (Klimenta, Robar) – 11. Petružálek (Trávníček), 24. Petružálek (Ručinský, Chaloupka), rozh. náj. Hanzl