HC LERAM Orli Znojmo
8:1 (3:0, 3:1, 2:0)
Steinbach Black Wings Linz
Neděle 28.12.2014, 13:15 • Zimní stadion Znojmo • Erste Bank Young Stars League

A je tu úplný závěr... Znojmo nakonec velmi přesvědčivě zvítězilo poměrem 8:1, když těžilo hlavně ze snového vstupu do utkání. Linz už nenašel v dalším průběhu duelu odpověď a Orli jen v klidu navyšovali své vedení.

Hezkou neděli ze Znojma! (15:34:11)

60:00

59:18
    Vanhala (LNZ) menší trest za hákování. Těch trestů už je opravdu hodně...

59:02
    Orlí rozehrávka se ale nesetkala s úspěchem a Vanhala s tečí míří do náruče Use.

58:51
    Oba týmy střídají a Toman rozehrává za znojemskou klecí.

58:24
    Na druhé straně kluziště pálí Marton od modré čáry vedle pravé znojemské tyčky.

57:51

57:27
    Zajíc z kruhu přestřeluje!

57:01
    Schwarzbauer ale zachytil znojemskou rozehrávku a tečuje puk do středního pásma.

56:40
    Začíná přesilová hra Znojma pět na čtyři.

55:51
    Oddechový čas pro domácí.

55:51
    Nakonec dvě minuty pro Martona (LNZ) sekání. A osobní desetiminutový trest pro Urstögera (LNZ).

55:51
    U Usovy klece vzniká další šarvátka, kterou tentokrát rychle rozhánějí rozhodčí. Bohužel ten hlavní má v dnešním utkání zřejmě trochu zmatek...

55:27
    Synek zaváží kotouč do útočné třetiny Orlů a po kombinaci pálí Křípal, který opět dostává puk za brankovou čáru. Rozhodčí ale neuznává. V brankovišti už v té době ležel Janny a nechytal. Zřejmě po jednom z předchozích střetů, který jsem nezaregistrovala.

54:37
    Vanhala (LNZ) – hrubost a Račický (ZNO) – hrubost. Pokračuje se 4 na 4.

54:21

53:40
    Zdá se, že gól Znojma v oslabení tři na pět byl tím posledním hřebíčkem do rakouské rakve. Hráči už nedokáží nic ve zbývajícím čase přesilové hry vymyslet.

53:05
    Orli právě vstřelili branku!
    Špaček získal ve svém obranném pásmu kotouč a vyslal do přečíslení Mandáta s TOMÁŠEM RAČICKÝM. Nejproduktivnější hráč Znojma při zakončneí nezaváhal a bekhendem zasunul kotouč mezi betony Jannyho. Asistence: Michael Mandát a Marek Špaček.

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 1. Krcho (Hačecký), 6. Lander (Svatuška), 7. Zajíc (Račický, Špaček), 26. Hačecký (Zajíc), 34. Pospíšil (Zajíc), 36. Mandát (Zajíc), 43. Lander (Toman, Fruhwirt), 54. Račický (Mandát, Špaček) – 30. Placek (Urstöger)

HC LERAM Orli Znojmo: Us – Švanda, Salát, Mandát, Pospíšil, Křípal, Toman, Nahodil – Krcho, Horák, Hačecký – Račický, Zajíc, Špaček – Fruhwirt, Lander, Svatuška – Forman, Synek.
    Steinbach Black Wings Linz: Janny – Vanhala, Urstöger, Kragl, Gaffal, Schwarzbauer, Rosenthaler – Lindner, Placek, Lehner – Winkler, Marton, Freunschlag – Auer, Radosavljevic, Moidl.