Novokuzněck – Barys 3:2 (1:0 po s.n.) | Novosibirsk – Omsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 4:3 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 1:2 (po pr.) | CSKA Moskva – HC Slovan 12:0 (kon.) | Čerepovec – Záhřeb 4:3 (1:0 po s.n.)
Jaroslavl – Chabarovsk 2:1 (po pr.) | N.Novgorod – Soči 2:1 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Riga 3:1 (kon.)
Viťaz – Dynamo Moskva 3:6 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Středa 11.02.2015, 15:00 • Metallurg Ice Arena • KHL

58:54
    Hostující Kosmačev dostává dvě minuty za hákování a domácí lavička reaguje oddechovým časem!

48:02
    Přesilovka pro Nižněkamsk. Jan Kovář si odsedí dvě minuty za podražení.

29:07
    Přesilovka tentokrát pro domácí. Menší trest za hákování dostává Michail Žukov.

26:34
    Přesilovka pro hosty. Dvě minut za podražení si odsedí Sergej Tereščenko.

08:21
    Přesilovku si teď zahrají i hosté. Jevgenij Timkin si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

06:06
    Další přesilovka pro Metallurg. Dvě minuty za vysokou hůl si odsedí Maxim Berezin.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 8. Antipin (Zaripov, Kovář), 37. Mozjakin (Kovář), 60. Brent (Kovář), 60. Kovář (Mozjakin, Antipin) – 2. Anderson (Sexton), 33. Polygalov (Eronen, Milovzorov), 42. Rybin (Nikulin, Bryncev)

Metallurg Magnitogorsk: Murygin (Košečkin) – Antipin, Birjukov, Těreščenko, Batyršin, Chabarov, Lee, Ibragimov – Mozjakin,Kovář, Zaripov – Stapleton, Potěchin, Platonov – Timkin, Brent, Kaletnik – Osala, Junkov, Jakucenja
    Neftěchimik Nižněkamsk: Kolppanen (Sudnicin) – Jevsejenkov, Bryncev, Rjasenskij, Berezin, Pujacs, Eronen, Kosmačev – J. Alševskij, S. Alševskij, Kulikov – Ivanov, Polygalov, Milovzorov – Sexton, Anderson, Grigorenko – Žukov, Rybin, Nikulin

Rozhodčí: Vladimír Bukin, Roma Ščeňjov – Eduard Metalnikov, Alexandr Sirotkin