Přerov – Vsetín 6:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Technika Brno 6:4 (kon.) | Opava – SK Karviná 7:0 (kon.)
Břeclav – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 3:7 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 3:2 (kon.)
Sokolov – Kobra 4:2 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 6:5 (kon.) | Kolín – Jablonec n/N 2:1 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
6:4 (0:2, 2:2, 4:0)
HC Technika Brno
Středa 18.02.2015, 18:00 • ZS Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ

58:50
    Martiník vyloučen na dvě minuty za podražení.

54:40
    Technika jde do oslabení. Heža vyfasoval čtyři minuty.

45:01
    Hostující Koukal byl vyloučen na dvě minuty.

31:18
    Technika jde do oslabení. Vyloučeným je Filip Vrba na dvě minuty za zdržování hry.

19:34
    Technika jde do třech. Vyloučený je Benýšek na dvě minuty za držení.

19:04
    Vyloučení na hostující straně. Vyloučeným je Ondřej Látal na dvě minuty za nedovolené bránění.

14:37
    Bobři půjdou opět do čtyř. Vyloučeným je Finkes na dvě minuty za hákování.

12:12
    Druhé vyloučení dnešního utkání a opět na domácí straně. Vyloučeným je Marek Kaluža na dvě minuty za držení.

06:07
    První vyloučení dnešního zápasu. Vyloučeným je David Varga, který vyfasoval dvě minuty za hákování.

Kateřina Kovářová

Branky a nahrávky: 21. Martiník (Řezáč), 26. Baroš (Slovák, Varga Martin), 45. Studený (Kysučan, Cink), 54. Jedlička (Baroš, Slovák), 58. Studený (Kovář, Cink), 60. Kaluža (Svoboda) – 8. Benýšek (Brzobohatý), 15. Odehnal (Havíř), 30. Stehlík (Látal), 36. Bustin (Brzobohatý, Havíř)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Svoboda (Smolka) – Řezáč, Finkes, Valentík, Kaluža, Kovář, Jedlička, Varga Martin, Kysučan, Kuchta, Cink, Škumát, Martiník (C), Studený, Slovák, Baroš, Varga David.
    HC Technika Brno: Novák (Chvátal) – Habrovec (C), Vrba, Klimeš, Odehnal Lukáš, Havíř, Koukal, Maršálek, Jurča, Čtvrtníček, Stehlík, Benýšek, Zábranský, Látal, Odehnal Vlastimil, Heža, Bustin, Pargáč, Brzobohatý.

Rozhodčí: Vaněk – Smilek, Novák