Wolfsberger – Rheindorf Altach 2:0 (kon.) | Grödig – Salzburg 0:3 (kon.) | Austria – Wiener 2:1 (kon.)
Admira – Ried 1:0 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
2:0 (0:0)
SC Rheindorf Altach
Sobota 02.05.2015, 16:00 • Lavanttal Arena • Rakouská Bundesliga

Ode mne je to pro dnešek vše, budu se s vámi těšit zase někdy na shledanou u dalších onlajn přenosů. (17:57:03)

V druhém poločase jsme mohli vidět jednostrannou hru v podání domácího celku. Na vinně bylo hlavně vyloučení Pollhübera ve 48.minutě, které hostující celek výrazně oslabilo. Wolfsberger šel do vedení v 72. minutě, kdy se prosadil neobsazený Silvio. Ve 3.minutě nastavení pak již jen upravil skóre Tadej Trdina. Domácí celek si dnes spravedlivě odnáší ze zápasu 3 body.

90+4
    TRDINA - 2:0

90+3
    Pellets WAC právě vstřelili branku!
    Po obrovské hrubce v obraně hostů se dostali do úniku tři hráči domácího celku, k zakončení byl nakonec vybídnut TADEJ TRDINA, jenž bez problémů zasadil hostům druhý gól do sítě!

90
    Kobras okamžitě posílá míč do útoku, ale byl by zázrak, kdyby ještě hosté dokázali srovnat.

89
    Skrz vytaženou obranu hostů se dostal míč k volnému Ynclanovi, před nímž byl jen osamocený Kobras. Brankář hostů však výborně zasáhl a vyrazil míč mimo svou bránu.

88
    Velmi nebezpečně teď zahrozil Ngwat Mahop, který si naběhl na na Seegerův centr. Dobnik měl s hlavičkou obrovské problémy, ale nakonec dokázal míč vytěsnit ven z brány.

87
    Wolfsberger již nemusí nikam pospíchat, přesto se však domácí tlačí do útoku.

86
    Domácí se již mohli znovu radovat, ale radost jim překazil pomezní sudí – ofsajd.

85
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Silvio, přichází Wernitznig.

83
    Hosté se vydali útočit, ostatně nic jiného jim ani nezbývá, ale s jejich "ohrožením" si Dobnik hravě poradil.

82
    Hra se odehrává převážně na polovině hřiště, u balónu jsou hráči Altachu.

81
    Svůj jedovatý projektil vyslal Standfest, ale trefil pouze reklamní banner vedle Kobrasovy brány.

80
    I teď si Kobras poradil se střelou Trdiny.

79
    Naopak domácí se ještě vydávají do protiútoku, ale tváří v tvář Kerhe proti Kobrasovi selhal.

78
    Po dlouhé době budou také domácí čelit přímému kopu, ale hráči Altachu se míče trestuhodně zbavili.