Hulín – HFK Olomouc 3:1 (kon.) | Líšeň – Břeclav 2:1 (kon.) | Orlová – Vyškov 2:1 (kon.)
SK Spartak Hulín
3:1 (1:0)
1. HFK Olomouc
Sobota 02.05.2015, 15:00Moravskoslezská fotbalová liga

Je dobojováno. Hulín zvládl duel s 1. HFK Olomouc a nakonec urval tři body za vítězství 3:1. To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty. (17:11:43)

89
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Číhal, přichází Hrdlička.

77
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Hornich, přichází Šuba.

72
    Hulín právě vstřelil branku!
    A je možná definitivně rozhodnuto, protože Hulín odskakuje na rozdíl dvou branek. DOMINIK KRHUT byl na konci další akce a domácí jdou do vedení 3:1.

70
    A domácí jdou opět do vedení. Druhou branku Hulína vstřelil dvacet minutek před koncem utkání ROMAN ČÍHAL.

66
    Žlutou kartu dostává Můčka (1. HFK Olomouc).

63
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Krézl, přichází Drbal.

46
    HFK právě vstřelil branku!
    Tak to je skvělý vstup do druhého poločasu pro hosty, protože hned z úvodní akce se prosazuje PETR SOUKUP a začínáme tedy od začátku – 1:1.

46
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Bernard, přichází Buček.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:00.

První poločas je za námi. Lépe je na tom zatím domácí Hulín, který po brance Šroma vede nad 1. HFK 1:0. Druhý poločas ale bude ještě hodně zajímavý.

45

34
    A domácí celek se dostává do vedení 1:0. Na konci celé akce byl MICHAL ŠROM, který nezaváhal a otevřel stav dnešního zápasu.