Gil Vicente – Benfica 0:5 (kon.) | Sporting – Nacional 2:0 (kon.)
Sporting Lisabon
2:0 (0:0)
CD Nacional
Sobota 02.05.2015, 21:15 • Estádio José Alvalade, Lisabon • Portugalská Primeira Liga
    Hlavní hrdina zápasu Fredy Montero. To on dnes vstřelil oba góly Sportingu.

Fotbalisté Sportingu se dnes rozhodně ani nepříblížili k maximálnímu výkonu, jakého jsou schopni, ale na výhru 2:0 nad Nacionalem to stačilo. Domácí zápas rozhodli až ve druhém poločase. Fredy Montero otevřel skóre v 56. minutě a stejný hráč pak v úplném závěru vítězství svoho týmu i pojistil. (23:11:56)

90+3
    Fredy Henkyer MONTERO - 2:0

90+3
    Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
    Domácí přidávají v samotném závěru zápasu razítko na své vítězství! Gottardi ještě pokryl sólo Maného, ale proti dorážce FREDYHO HENKYERA MONTERA již nemohl nic dělat. Kolumbijec měl před sebou už jen prázdnou bránu.

90+2
    Hráči Sportingu ubránili i další standardní situaci. João Mário zkontroloval míč do autu.

90+1
    Dalekonosná střela Adriena Silvy skončila mimo. Rozhodčí nastaví tři minuty.

89
    Střílený centr z pravé strany odvrátila domácí obrana na roh. Z toho Macional nic nevytěžil.

87
    Christian ji zahrál přímo na hlavu Freireho. Ten z dobré pozice mířil moc vysoko.

86
    Po faulu Carrilla budou hosté zahrávat standardní situaci z levé strany.

85
    Hosté se zřejmě začínají nadechovat k závěrečnému náporu.

83
    Po standardní situaci měl obrovskou šanci Freire, který z bezprostřední blízkosti kopl míč nad domácí bránu! Ukazuje se však, že vzrušení bylo zbytečné, hned dva hráči Nacionalu byli v ofsajdu.

83
    Mané v souboji přetlačil obránce jen za cenu faulu. Míč pro Nacional.

81
    Hosté se ubránili, Gottardi vyboxoval míč.

81
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Boubacar, přichází Camacho.

80
    Rohový kop pro Sporting. Před jeho rozehráním se však ještě bude střídat...

78
    Montero zajel hodně ostře do nohou Boubacara, který zatím zůstává ležet na hřišti. Tady se mělo žlutit.

77
    Mané vlétl s míčem až před bránu. K dokonalosti chyběla jen zpětná přihrávka, která nenašla nikoho z nabíhajících spoluhráčů.

75
    Jefferson už po několikáté kroutil rohový kop na bránu a Gottardi musel boxovat míč.