Schalke – Stuttgart 3:2 (kon.) | Wolfsburg – Hannover 2:2 (kon.) | Augsburg – Kolín nad Rýnem 0:0 (kon.)
Hoffenheim – Dortmund 1:1 (kon.) | W. Brémy – Frankfurt 1:0 (kon.) | Freiburg – Paderborn 1:2 (kon.)
Leverkusen – Bayern 2:0 (kon.)
FC Schalke 04
3:2 (1:1)
VfB Stuttgart
Sobota 02.05.2015, 15:30 • Veltins Arena, Gelsenkirchen • Německá Bundesliga

Ode mne je to pro dnešek vše a já Vám přeji pěkný zbytek dne. U sledování dalších online přenosů na shledanou! (17:38:21)

Statistiky zápasu
    Držení míče – 61% : 39%
    Střely celkem – 20:15
    Střely na branku – 6:7
    Rohové kopy – 5:4
    Fauly – 14:14
    Domácí tým dnes zvítězil především díky dvěma brankám Klaase-Jana Huntelaara.

Je konec! Zatímco na hostující straně panuje obrovský smutek, tak na domácím trávníku propukla velká radost z obratu. Ve druhém poločase se nejprve trefil pěknou křižnou ranou Kostić, ale v 78. minutě vyrovnal Huntelaar a v 88. minutě si vlastní branku vstřelil Klein. Domácí si tak připisují důležité vítězství v boji o Evropskou ligu, zatímco hosté se výrazně přiblížili k sestupu.

90+3

90+2
    Stuttgartu už nezbývá příliš mnoho sil a zápas se chýlí ke konci.

90+1
    Hosté měli k dispozici možná poslední přímý kop, ale jeho exekuce se nevyvedla.

90
    Budou se nastavovat 3 minuty!
    Florian KLEIN - 3:2

89
    Schalke právě vstřelilo branku!
    Velký obrat je dokonán. Domácí stále svírali svého soupeře. Centr z levé strany se dostal až k volnému Boatengovi, jehož střelu si do vlastní sítě srazil FLORIAN KLEIN. Hostující brankář neměl šanci zasáhnout – 3:2!

88
    Hřiště opouští Harnik, kterého nahrazuje Romeu.

87
    Následně se dostal Draxler do velké šance, ale z úhlu minul střelou na bližší tyč.

86
    Přihrávka Draxlera na Boatenga nemířila přesně.

84
    Huntelaar se dostal k hlavičce, které však chyběla potřebná razance.

83
    Rohový kop pro Schalke.

82
    Domácí se znovu usadili na polovině hostů, ale ti už myslí především na bránění a nepouští domácí do další šance.

80
    Vůbec prvním hráčem zápasu potrestaným žlutou kartou je Huntelaar.

79
    Hosté znovu střídají. Hřiště opouští Kostić, kterého nahrazuje Werner.
    Klaas-Jan HUNTELAAR - 2:2

Daniel Kinc

Branky: 9. Huntelaar, 78. Huntelaar (K-P. Boateng), 89. Klein (vla.) – 22. Harnik (Ginczek), 52. Kostić (Ginczek)

Karty:   80. Huntelaar (SCH)

FC Schalke 04: Fährmann – Höwedes (C), Matip, Nastasić, Aogo – Neustädter, Goretzka (72. Meyer) – Farfán (57. Draxler), Choupo-Moting (63. K-P. Boateng), Sané – Huntelaar.
    Náhradníci: Wellenreuther – Barnetta, K-P. Boateng, Draxler, Friedrich, Kolašinac, Meyer.

VfB Stuttgart: Ulreich – Schwaab, Baumgartl, Niedermeier, Klein – Die, Gentner (C) – Harnik (88. Romeu), Maxim (70. Didavi), Kostić (79. Werner) – Ginczek.
    Náhradníci: Kirschbaum – Haggui, Ibišević, Didavi, Romeu, Sakaj, Werner.

Rozhodčí: Felix Zwayer