Košice – Poprad 3:0 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Litvínov – Znojmo 2:3 (kon.)
Banská Bystrica – Záhřeb 2:7 (kon.)
HC VERVA Litvínov
2:3 (2:0, 0:1, 0:2)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 07.08.2015, 17:00 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Přípravné zápasy

57:36
    Přesilovka také pro Znojmo, které bude mít možnost rozhodnout dnešní utkání. Jiří Zeman se provinil napadením, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu, který bez milosti posílá domácího obránce na trestnou lavici.

54:52
    Hrubý faul Radka Čípa se neobejde bez dvou trestných minut. Znojemský útočník jede na trestnou lavici na dvě minuty za hrubost.

33:56
    Druhý přesilovka pro hosty. Na dvě minuty si jede na trestnou lavici odpočinout kapitán domácích Viktor Hübl. Domácí hráč se provinil hákováním.

27:21
    I Znojmo si zahraje svou první přesilovku. Na trestnou lavici míří Karel Kubát, který se provinil krosčekem.

18:29
    Jan Šeda se provinil zdržováním hry a domácí tak mají k mání přesilovku 5 na 3, která bude trvat necelou minutu.

17:12
    Patrik Novák vyloučen na dvě minuty za sekání a domácí tak mají možnost zahrát si svou druhou přesilovku v dnešním utkání.

01:04
    Ondřej Šedivý vyloučen na dvě minuty za hákování a domácí tak budou mít k dispozici první přesilovou hru utkání.

Martin Stříbrný

Branky a nahrávky: 12. Smolka (Martynek), 14. Hübl (Lukeš) – 35. Rehuš (Biro), 46. Špaček (Štach, Lattner), 60. Rehuš (Šulák)

HC VERVA Litvínov: Janus (30. Petrásek) – Kubát, Kokeš, Sklenička, Pavlík, Pavelka, Černý, Zeman – Lukeš, Hübl, Jánský, Smolka, Hanzl, Martynek, Hořava, Gerhát, Jurčík, Písařík, Piroš, Šrámek.
    HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (30. Fučík) – Štach, Biro, Stehlík, Šulák, Kousalík, Bořuta, Němčík – Tomas, Podešva, Číp, Šedivý, Bartoš, Novák, Lattner, Pucher, Manushin, Špaček, Rehuš, Šeda, Csamagno.