Dukla Praha – Mladá Boleslav 1:1 (kon.) | Teplice – Liberec 1:1 (kon.) | Třinec – Brno 4:1 (kon.)
Č. Budějovice – Znojmo 2:2 (kon.) | Slavia – Ostrava 4:3 (kon.)
FK Třinec
4:1 (3:0)
FC Zbrojovka Brno
Neděle 09.08.2015, 11:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2000 míst) • Juniorská liga • 3. kolo

Loučíme se s vámi ze stadionu Rudolfa Labaje a těším se na další online přenosy z třineckých sportovišť. (12:56:32)

Nejlepším hráčem zápasu byl bezpochyby Mario Latocha, který byl u většiny gólů domácího celku. Při prvním vybojoval přímý kop, následně donutil brněnského Matějku k červenému faulu. Svůj výkon vyšperkoval v sedmnácté minutě krásnou střelou pod břevno, kterou roztleskal i brněnské příznivce. Kromě jedné trefy si připsal i asistenci u čtvrté branky za krásnou přihrávku Černému do volného prostoru.

Třinec překvapivě porazil Bno 4:1 a raduje se z prvního vítězství v sezóně. O výsledku rozhodl první poločas, ve kterém domácí nasázeli tři góly. Čtvrtý přidal na začátku druhé půle Černý. Na konečných 4:1 upravil v závěru utkání Jakub Černý.

90+1

90+1
    V závěru ještě Minařík zkoušel překvapit střelou přes hlavu brněnského gólmana, ale brněnskou bránu přestřelil.

90
    V závěru ještě Černého tečovaná střela končí vedle pravé tyče Záleského brány.

89
    Zápas se nám na stadionu Rudolfa Labaje už jen dohrává. Třinečtí kontrolují míč a Brněnští už jen sporadicky napadají.

85
    Vzápětí se po průniku Webra levou stranou dostal na hranici vápna k míči Šembera, ale míč doslova předkopl do rukou brankáře Orawského.

84
    Brno právě vstřelilo branku!
    Hosté se dočkali aspoň čestného úspěchu, když se po přihrávce do strany uvolnil JAKUB KUČERA a střelou o vzdálenější tyč snížil na 4:1.

82
    Poslední střídání v třineckém týmu. Davida Králíčka nahradil Václav Bujok.

79
    Střídající duo Sokol se Šemberou se po levé straně řítilo na třineckou bránu, prostor pro střelu Sokola dobře smazal gólman Orawski, proto Sokol nahrál Šemberovi, který měl před sebou prázdnou bránu, jenže na poslední chvíli tam skluzem vlétl Minařík a odrazil míč letící do brány vedle levé tyče.

76
    Střídali i domácí. Maria Latochu nahradil Jakub Kalfas.

75
    Václava Klána nahradil v útoku David Šembera.

73
    Latocha si nabíhal na dlouhý balón, ale po souboji s obráncem Brna upadl. Penalta se nepíská.