Slovácko B – Třebíč 1:1 (kon.) | Uničov – HFK Olomouc 2:0 (kon.) | Vel. Meziříčí – Líšeň 2:0 (kon.)
Zlínsko – Hlučín 3:2 (kon.)
1.FC Slovácko B
1:1 (1:1)
HFK Třebíč
Neděle 09.08.2015, 10:15 • Na Bělince, Kunovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

Utkání skončilo dělbou bodů, druhý poločas byl zajímavější a vyrovnanější než první, šanci však bylo po skromnu. Slovácko dohrávalo zápas o deseti, když byl v poslední dvou minutách vyloučen Janečka. (12:15:13)

90+2

90+2
    Hosté se ve zbývající minutě snažili o vstřelení druhé branky, Slovácko ustrážilo jeden bod.

90+1
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Válek, přichází Benda.

90+1
    Tomáš Janečka nedovoleně zastavil brejk Třebíče a za svůj zákrok viděl druhou žlutou a poté kartu červenou a musí jít předčasně do sprch.

90
    Sudí bude nastavovat dvě minuty.

90
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Kelbler, přichází Novotný.

89
    Utkání spěje do svého konce. Slovácko se ještě snaží s výsledkem něco udělat.

88
    Martin Janečka viděl žlutou kartu.

87
    Hosté jsou na polovině Slovácka a nikam nepospíchají, nerozhodný výsledek jim vyhovuje a pravděpodobně budou s bodem spokojeni.

85
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Fojtášek, přichází Petrucha.

84
    Ošmera přiťukl míč Chalupovi, kterému se nepodařil centr do vápna a od své branky bude rozehrávat Nemrava.

82
    Dlouhý balon nakopl Vinkler na Zajíce, který nevyhrál hlavičkový souboj a míče se zmocnili hostující hráči.

79
    Z rohového kopu fotbalisté v bílých dresech nezahrozili.

78
    Michna dribloval s míčem před pokutovým územím a poté balon předal Janečkovi, jeho táhlou střelu musel brankář Matiášek vyrazil nad břevno.

76
    Akce domácího celku na pozorné obraně hostujícího mužstva, poté hosté se přesunuli na polovinu Slovácka, centr Ošmery odvracel Břečka.

75
    Erik Vinkler obešel dva protihráče a třetím byl na polovině hřiště faulovaný.

72
    Třebíč kopala standardní situaci, brankář Nemrava balon nedůrazně vyboxoval, situaci řešil až napodruhé jeho spoluhráč.