Bordeaux – Remeš 1:2 (kon.) | Toulouse – Saint-Étienne 2:1 (kon.) | Lyon – Lorient 0:0 (kon.)
Olympique Lyon
0:0 (0:0)
FC Lorient
Neděle 09.08.2015, 21:00 • Stade de Gerland (Lyon) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 1. kolo

Utkání mezi Lyonem a Lorientem končí bezbrankovou remízou 0:0. Lyon byl v utkání jasně lepší, ale vyhrává ten, kdo dává branky, což se Lyonu nepovedlo, a tak hned v prvním kole ztrácí dva body. Lorient naopak veze velice cenné body. Děkuji za pozornost a někdy zase u Ligue 1, nashledanou. (22:55:10)
    Koncert spálených šancí z prvního poločasu už toho ve druhém poločase tolik nenabídl a zápas mezi Lyonem a Lorient skončil bezbrankovou remízou.

90+4

90+3
    Lorient kombinuje s míčem na vlastní polovině. Hosté jsou hodně blízko k zisku cenného bodu.

90+1
    Lorient se dostal s míčem až do útoku, kde ušetřil velice cenný čas.

90
    Rozhodčí prodlužuje hru o další tři minuty.

89
    Z levé strany vběhl do vápna Ghezzal, který posouval míč před branku, ale nakonec z toho bude jen roh.

88
    Lyon má málo času na vstřelení branky. Hraje se ale spíše v jejích obrané polovině.

86
    Lacazette se v souboji s brankářem Lecomtem lehce srazil a byl lehce ošetřován a nakonec zamířil mimo hřiště do kabiny. Vypadá to na problémy se zády.

84
    Přímý kop z velká dálky pro hosty z Lorientu.

82
    Ne. Domácím se dneska prostě nedaří, obrana Lorientu je hodně pozorná.

82
    Žlutou kartu dostává François Bellugou (FC Lorient).

80
    Další nepovedený a nepřesný centr do vápna. Autorem byl Rachid Ghezzal.

78
    Lyon neustále kombinuje s míčem na kopačkách, ale branky prostě nestřílí. To nevypadá na dobrý start do sezóny.

77
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Claudio Beauvue, přichází Rachid Ghezzal.