Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:7 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 9:1 (kon.) | Plzeň – Znojmo 1:3 (kon.)
Most – Füchse 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:2 (kon.) | Zlín – K. Vary 3:0 (kon.)
Senica – SHK Hodonín 3:4 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:3 (1:0 po s.n.) | Kadaň – Crimmitschau 6:5 (kon.)
Šumperk – Havířov 1:3 (kon.) | Piešťany – Skalica 3:3 (kon.) | Přerov – Prostějov 3:3 (kon.)
Vsetín – Opava 0:0 (zruš.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 1:0 (kon.) | Břeclav – Žďár n/S 1:4 (kon.)
Kobra – Tábor 4:1 (kon.) | Kolín – Nymburk 1:2 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 10:2 (kon.)
Trutnov – Vrchlabí 4:2 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 7:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 10:3 (kon.)
Trenčín – Olomouc 6:6 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
AZ Havířov
Úterý 25.08.2015, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • Přípravné zápasy

56:16
    Dobrá šance pro draky, jak vyrovnat skóre na tabuli. Dvě minuty za podražení inkasuje havířovský hokejista Jan Maruna.

52:46
    Vyloučení na obou stranách barikády. Jiří Bárta odchází pykat dvě minuty za sekání, za stejný prohřešek uděluje hlavní rozhodčí trest pro draka Jana Látala.

37:32
    Máme za sebou také potyčku, která končí rozdělením trestů na obou stranách. Za draky musí chladit hlavu za katrem obránce Tomáš Drtil, z řad AZ Havířov potrestán za rvačku Jiří Bárta. Oba inkasují 2 + 2 minuty.

34:50
    Dvě minuty za hákování pro Aleše Půlpána. Ten sice nesouhlasí s verdiktem rozhodčíh, ale Šumperk čeká oslabení. Havířov má šanci odvrátit dosavadní dračí tlak.

27:35
    Ve stejném čase vyloučen na dvě minuty Jiří Krisl za krosček, jenž oslabuje svůj celek a AZ Havířov čeká v krátkém sledu druhé oslabení, dobrá možnost pro Salith.

24:45
    Počet hráčů na ledě se srovná, za sedm vteřin začne o kousek zkrácená přesilovka Salithu. Dvě minuty za držení protihráče dostává havířovský Petr Kanko.

22:58
    Úvodní vyloučení i na domácí straně, Havířov tak čeká vůbec první přesilovka dnešního zápasu. Dvě minuty za držení inkasoval šumperský Tomáš Prokop.

13:22
    První vyloučení utkání. Šumperk nezužitkoval ponechanou výhodu, a tak havířovský jedinec dostává trest za hákování. Konkrétně odjel pykat dvě minuty Aleš Staněk.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 20. Milfait (Půlpán, Šimun) – 4. Bárta (Sedláček), 51. Maliník (Kurovský), 60. Krisl (Pechanec)

DRACI PARS ŠUMPERK: Zelenka (Novák) – Bažant, Sedlák, Drtina, Drtil, Prokop, Látal, Kečkeš, Rusina, Haloda – Vrdlovec, Fořt, Brunec – Plášek, Půhoný, Milfait – Šimun, Půlpán, Ostřanský – Voženílek, Hroch, Vachutka.
    AZ Havířov: Svoboda (Matoušek) – Lenďák, Korim, Krisl, Bahounek, Chroboček, Bail, Graca – Staněk, Maliník, Bednář – Kanko, Rimmel, Maruna – Kurovský, Pechanec, Sztefek – Matějek, Sedláček, Bárta.

Rozhodčí: Klapetek – Adamec, Zouhar