SK Karviná – Vsetín 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Děčín 6:5 (kon.) | Klášterec nO – Jindř. Hradec 7:2 (kon.)
Písek – Pelhřimov 1:2 (po pr.) | Technika Brno – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 5:1 (kon.)
Frýdek-M. – Opava 5:2 (kon.) | Kopřivnice – Mor. Budějovice 7:5 (kon.) | Břeclav – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Kolín – Klatovy 5:4 (kon.) | Žďár n/S – Bílina 6:3 (kon.) | Sokolov – Trutnov 1:4 (kon.)
Tábor – Řisuty 4:3 (po pr.) | Kobra – Nymburk 4:2 (kon.) | Jablonec n/N – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
5:1 (1:0, 1:0, 3:1)
SHK Drtiči Hodonín
Sobota 19.09.2015, 17:00 • Zimní stadion Ostrava-Poruba, hala I • 2. liga skupina Východ • 3. kolo

59:31
    Poruba právě vstřelila branku!
    David Sysala našel elegantní zadovkou mezi kruhy své spoluhráče z vítkovické juniorky DAVIDA BALLNERA, jenž pod víko neomylně přidává pátou branku domácích – 5:1. Asistence: David Sysala, Marek Sedlář.

58:57
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Alexei Komlev našel mezi kruhy najíždějícího JINDŘICHA ZÍTKU, jenž střelou k levé tyči bortí Kubáňovy sny o prvním čistém kontu v porubském dresu – 4:1. Asistence: Alexei Komlev, Ondřej Nedvěd

57:31
    Sajdl na několikrát dorážel kotouč před Kubáněm, ten ale ve své svatyni dnes čaruje!

54:02
    Vyloučen Malý (POR) na dvě minuty za vysokou hůl.

53:30
    Petr Seidler krátce po vhozeném buly přenechal kotouč VLADIMÍRU STEJSKALOVI před brankoviště, odkud se posila z Prostějova trefuje přesně pod břevno – 4:0. Asistence: Petr Seidler, Lukáš Vrána

52:52
    Tak tohle byla parádička v podání nejlepšího prozatímního porubského střelce letošní sezóny! Aleš Kilnar nahrával mezi kruhy od čáry zakázaného uvolnění a DAVID ZACHAR trefuje přesně pravý horní růžek Zavadilovy brány – 3:0. Asistence: Aleš Kilnar, Jan Chaloupka

50:20
    Peslar pálí v oslabení od levého mantinelu jen těsně nad břevno!

49:29
    Vyloučen Malý (POR) na dvě minuty za hákování.

42:49
    Vyloučen Polesný (HOD) na dvě minuty za nedovolené bránění.

42:18
    Smetana promáchl osamocený před Kubáněm, obrovská škoda pro Hodonínské!

39:25
    Současně vyloučeni: Kučera (HOD) a Slavík (POR) oba na dvě minuty za vysokou hůl.

38:58
    Vyloučen Sedlář (POR) na dvě minuty za hákování.

35:29
    Vyloučen Piskoř (HOD) na dvě minuty za hákování + deset minut osobní trest za nesportovní chování.

32:34
    Vyloučen Chaloupka (POR) na dvě minuty za sekání.

31:46
    Tak konečně se Poruba dočkala! David Sysala dokázal přihrát k levé tyči MARKU SEDLÁŘOVI, jenž dostrkal puk za Zavadila – 2:0. Asistence: David Sysala, David Ballner

31:17
    Před Zavadilem teď doráželi Vrána se Stejskalem, ale ani jeden nedokázal dostat kotouč do sítě!

29:02
    Do přečíslení se dostal Sedlář, jeho pokus Zavadil chytá do své výstroje!

28:21
    Vyloučen Malý (POR) na dvě minuty za nedovolené bránění.

27:57
    Srovnat mohl v samostatném úniku Piskoř, ten ale domácího gólmana neobelstil!

27:47
    Vrána trefuje z pravé strany kluziště tyč Zavadilovy brány!

26:40
    Zachar pálil od modré čáry, Zavadil svůj tým ale zatím stále drží ve hře!

25:39
    Vyloučen Piskoř (HOD) na dvě minuty za podražení.

25:08
    Piskoř nastřelil z pravé strany tyč!

21:02
    Další možnost domácích! Podél levého mantinelu se protáhl do útočné třetiny Vladimír Stejskal, jenž dokázal trefit pouze vyrážečku Petra Zavadila!

20:35
    David Zachar se nyní prokličkoval hodonínskou obranou a byl v dobré příležitosti na zvýšení skóre, Zavadil ale vyráží jeho střelu z pravého kruhu ramenem!

18:17
    Před Zavadilem se objevil David Sysala, který se pokusil přehodit Zavadilův beton bekhendem, to se mu ovšem nepodařilo! Obrovská šance domácích!

17:26
    Kubovu přihrávku na druhou stranu kluziště si málem srazil do vlastní brány jeden z domácích obránců!

15:43
    V přečíslení dva na jednoho vzal vše na svou hruď Škápik, jeho střelu ale ukrývá Kubáň do lapačky!

14:28
    Matula se ocitl sám před Kubáněm, rozhodující chvíli však prováhal a domácí brankář stačil na poslední chvíli zasáhnout!

12:04
    Jakub Peslar našel od levého mantinelu před bránou JANA CHALOUPKU, který překonává v pádu přemisťujícího se Zavadila – 1:0. Asistence: Jakub Peslar

10:19
    Ballner v dobré pozici mezi kruhy nedokázal dopravit puk za Zavadilova záda!

08:44
    Vyloučen Škápik (HOD) na dvě minuty za podražení.

06:18
    V oslabení ujel na druhé straně Seidler, Zavadil zasahuje pravým betonem!

04:53
    Vyloučen Sedlář (POR) na dvě minuty za podražení.

René Chyla

Branky a nahrávky: 13. Chaloupka (Peslar), 32. Sedlář (Sysala, Ballner), 53. Zachar (Kilnar, Chaloupka), 54. Stejskal (Seidler, Vrána), 60. Ballner (Sysala, Sedlář) – 59. Zítka (Komlev, Nedvěd)

HC RT TORAX Poruba 2011: Kubáň (Šrámek) – Malý, Slavík, Peslar, Buček, Puškár, Ovšák, Šindelář, Vajda – Stejskal, Zachar, Kilnar, Chaloupka, Sedlář, Vrána, Vaněk, Seidler, Gelnar, Sysala, Ballner

Trenér: Tomáš Sršeň

SHK Drtiči Hodonín: Zavadil (Kotvan) – Kolář, Flamík, Škápik, Pokorný, Nedvěd, Jedlička, Polesný – Kučera, Smetana, Kuba, Sajdl, Piskoř, Jurásek, Kropotin, Vrba, Komlev, Matula, Garanin, Zítka

Trenér: Lubomír Oslizlo

Rozhodčí: Krenželok (Orlová-Lutyně) – Hanzlík, Rožánek (oba Nový Jičín)