Třinec – Vítkovice | 3:1 (kon.) |
Šumperk – Ústí n/L | 2:3 (kon.) |
Dynamo Moskva – Čeljabinsk | 3:1 (kon.) | | | Viťaz – Nižněkamsk | 1:0 (kon.) |
Letňany – Mountfield HK | 1:6 (kon.) |
Liberec – Sparta | 6:4 (kon.) | | | Pardubice – Č. Budějovice | 7:0 (kon.) | | | HC Plzeň – Kladno | 1:6 (kon.) |
Slavia – HC Litvínov | 8:2 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 3:4 (po pr.) | | | Kometa Brno – Třinec | 4:1 (kon.) |
Jihlava – Vítkovice | 1:2 (po pr.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 4:3 (kon.) | | | K. Vary – Chomutov | 3:1 (kon.) |
Buffalo – Ottawa | 2:5 (kon.) | | | NY Islanders – New Jersey | 2:1 (kon.) | | | Detroit – Chicago | 4:1 (kon.) |
Nashville – Tampa | 5:2 (kon.) | | | Edmonton – Winnipeg | 3:2 (kon.) |
Žilina – Orange 20 | 2:0 (kon.) |
konec
HC Viťaz Moskevská oblast
1:0
(0:0, 0:0, 1:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Antonín Domanický
Branky a nahrávky:
45. Kempe (Vyglazov, Horák)
Rozhodčí: Jeřábek, Sojn – Goljak, Šalagin.
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Viťaz Moskevská oblast:
Sateri (Saprykin) – Golovkov, Berdjukov, Cyganov, Kostromitin, Ježov, Petěrjagin, Voronkov, Buchanko – Kučerjavenko, Afinogenov, Makejev – Horák, Kempe, Vygalzov – Soloduchin, Šitikov, Kokšarov – Musatov, Palola, Švec-Rogovoj.
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Fedotov) – Berezin, Pujacs, Rjasenskij, Sergejev, Ljamin, Kuzmin, Bryncev, Jevsejenkov – Žukov, Stas, Rybin – Milovzorov, Polygalov, Zdunov – Kennedy, Taffe, Grigorenko – Lapenkov, Chairulin, Kulikov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Fedotov) – Berezin, Pujacs, Rjasenskij, Sergejev, Ljamin, Kuzmin, Bryncev, Jevsejenkov – Žukov, Stas, Rybin – Milovzorov, Polygalov, Zdunov – Kennedy, Taffe, Grigorenko – Lapenkov, Chairulin, Kulikov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jeřábek, Sojn – Goljak, Šalagin.
Diváci:
Roman Horák (CEC): 0+1, 2 střely na bránu. (20:51:34)
Po dlouhé křižné přihrávce skončil puk na hokejce MARIA KEMPEHO, který bezproblémově zvedl puk nad lapačku gólmana a otevřel tak skóre dnešního utkání. Asistence: Nikita Vyglazov, Roman Horák.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.
Viťaz Moskevská oblast: Sateri (Saprykin) – Golovkov, Berdjukov, Cyganov, Kostromitin, Ježov, Petěrjagin, Voronkov, Buchanko – Kučerjavenko, Afinogenov, Makejev – Horák, Kempe, Vygalzov – Soloduchin, Šitikov, Kokšarov – Musatov, Palola, Švec-Rogovoj.
Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Fedotov) – Berezin, Pujacs, Rjasenskij, Sergejev, Ljamin, Kuzmin, Bryncev, Jevsejenkov – Žukov, Stas, Rybin – Milovzorov, Polygalov, Zdunov – Kennedy, Taffe, Grigorenko – Lapenkov, Chairulin, Kulikov.
Rozhodčí: Jeřábek, Sojn – Goljak, Šalagin..