Senec – Šaľa 2:0 (kon.) | Nové Mesto n/V – Dunajská Lužná 0:0 (kon.) | Sereď – B. Bystrica 2:0 (kon.)
Žilina B – Slovan Bratislava U21 4:1 (kon.) | Borčice – Pohronie 4:0 (kon.) | Bardejov – Teplička n. Váhom 2:1 (kon.)
MFK Zvolen – Haniska 3:1 (kon.) | Prešov – Poprad 1:0 (kon.) | R. Sobota – Spiš. N. Ves 1:0 (kon.)
L. Mikuláš – Lok. Košice 0:1 (kon.) | Nitra – Trnava 1:0 (kon.)
FC Tatran Prešov
1:0 (1:0)
FK Poprad
sk Sobota 26.09.2015, 15:30 • 1. FC Tatran Prešov • MONACObet liga

Tatran si vybojoval v dnešnom stretnutí 3 body, aj keď veľmi sa na ne nadrel, Poprad bol húževnatým súperom a snažil sa o bodík v stretnutí, no domáci gólom Katonu vyhrávajú toto stretnutie a rozdiel mohol byť aj dvojgólový, keby domáci kapitán premenil v 1. polčase za stavu 0:0 penaltu. Za pozornosť pri prenose Vám ďakuje Pavol Berka. (17:19:07)

90+2

90+2
    Žltú kartu dostáva Lukáč (FK Poprad).

90+1
    Rozhodcvoská lopta bola teraz vhodená do hry.

90
    Žltú kartu dostáva Huszárik (FK Poprad).

Arbitri nadstavujú 2 minúty.

90
    Po jednom zo súbojov zostáva ležať a zvíjať sa na zemi jeden z domácich hráčov.

89
    Stretnutie sa zdá sa už iba dohráva, Poprad sa ale ešte bude musieť snažiť spraviť niečo s výsledkom.

88
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Keresteš, prichádza Kraľovič.

86
    Na ihrisku to vrie, hlavný arbiter musí dohovárať hráčom po súbojoch o loptu pred 16tkou Prešova.

86
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Zápotoka, prichádza Durkot.

85
    Šafranko teraz predviedol niekoľko súbojov s Ľubomírom Jurčom, rozhodca píska pre domácich.

85
    Hráči sú nasťahovaní okolo 16tky Prešova, Poprad sa ale do šance nedostáva.

83
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Katona, prichádza Hruška.

82
    Hrá sa prevažne v strede poľa, súperi si dávajú pozor, aby nespravili chybu.

80
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Šuľa, prichádza Janigloš.

79
    Málo vzruchu v posledných minútach tohto stretnutia, ani jedno mužstvo sa nedostáva do šancí.