Toronto – Montreal 1:3 (kon.) | Chicago – NY Rangers 2:3 (kon.) | Calgary – Vancouver 1:5 (kon.)
Los Angeles – San Jose 1:5 (kon.)
Calgary Flames
1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
Vancouver Canucks
Čtvrtek 08.10.2015, 04:20 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

57:10
    Matt Bartkowski (VAN) a Josh Jooris (CGY) vyloučeni na dvě minuty.

54:33
    Rozhodčí rozdávali za potyčky v brankovišti Vancouveru tresty – Bollig, Stajan (oba CGY), Dorsett, Prust (oba VAN) dostávají osobní desetiminutové tresty.

51:47
    Až nyní se domácím podařilo dotknout puku, Hamhuis putuje na trestnou lavici za podražení Jareda McCanna.

31:09
    Přesilová hra Vancouveru končí, Burrows fauluje Rämö, bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

29:34
    Vylučuje se, na trestnou lavici zamíří domácí Dougie Hamilton a hosté si zahrají přesilovou hru.

18:59
    Na trestnou lavici míří hostující Sbisa, který dostává dvouminutový trest za krošček, domácí si zahrají přesilovou hru.

08:02
    Kanadské derby je vyhecované, což dokazuje již druhá bitka za zhruba osm úvodních minut – domácí Brandon Bollig a hostující Brandon Prust svedli souboj na červené čáře, nyní si oba Brandonové odsedí pět minut.

03:58
    Vylučuje se, na trestnou lavici zamíří domácí obránce Engelland za nebezpečnou hru vysokou holí.

00:02
    Dvě sekundy se "hrálo", hned poté se do sebe pustili Michael Ferland (CGY) a Derek Dorsett (VAN), oba tak dostávají pětiminutové osobní tresty, hraje se v plném počtu na obou stranách.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 24. Hudler (Gaudreau, Monahan) – 11. Hansen (Hutton), 19. B. Sutter (D. Sedin), 40. Sedin (Hamhuis, Tanev), 49. Burrows, 57. H. Sedin (D. Sedin, B. Sutter)

Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Giordano, Hamilton, Russell, Wideman, Kulak, Engelland – Gaudreau, Monahan, Hudler – Bouma, Backlund, Frolík – Ferland, Bennett, Jooris – Bollig, Stajan, D. Jones
    Vancouver Canucks: Miller (Bachman) – Edler, Tanev, Hamhuis, Barkowski, Hutton, Sbisa – D. Sedin, H. Sedin, B. Sutter – Baertschi, Horvat, Vrbata – Burrows, McCann, Hansen – Prust, Cracknell, Dorsett

Rozhodčí: Leew, Walsh – Henderson, Murchison