SK Karviná – Technika Brno 3:4 (po pr.) | Řisuty – Trutnov 5:2 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 1:0 (kon.)
Vrchlabí – Klášterec nO 6:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Břeclav – Mor. Budějovice 1:8 (kon.)
Kopřivnice – Opava 5:3 (kon.) | Frýdek-M. – SHK Hodonín 1:2 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 5:4 (po pr.)
Bílina – Klatovy 5:7 (kon.) | Žďár n/S – Jablonec n/N 2:3 (kon.) | Sokolov – Kolín 1:4 (kon.)
Děčín – Havlíčkův Brod 2:3 (1:2 po s.n.) | Tábor – Písek 7:1 (kon.) | Kobra – Pelhřimov 6:5 (2:1 po s.n.)
po s.n. (1:2)
HC Děčín
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 31.10.2015, 18:002. liga skupina Západ • 12. kolo

57:39
    Medvědi jdou do tří. Dvě minuty inkasuje Zdvořáček za úmyslné zalehnutí kotouče a hosté budou hrát 4 na 3.

57:30
    Síly na ledě se ale srovnají. Dvě minuty dostává také Kuchynka za vysokou hůl a uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

56:44
    Z akce Děčína pramenil faul hostí a Medvědi si tak zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za sekání dostává Kolda.

47:13
    Zika dostává dvě minuty za vysokou hůl a hosté mají velkou příležitost strhnout vedení na svou stranu v početní výhodě.

34:58
    Havlíčkův Brod má k dispozici další početní výhodu. Dvě minuty dostal Chládek za podražení a oslabuje svůj tým.

33:27
    Zdvořáček dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Hosté mají k dispozici přesilovou hru.

32:02
    Volráb ujížděl na hostující branku, byl ale faulován a Vlasov už sedí na trestné lavici. Je vyloučen na dvě minuty za podražení.

28:31
    Jelínek dostává dvě minuty za držení a domácí hokejisté si zahrají přesilovou hru.

24:30
    Nyní si přesilovku zahrají Medvědi. Hosté hráli v šesti a Kuchta tak bude muset odpykat trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

22:22
    Máme tu první vyloučení dnešního utkání. Domácí Hříbal inkasuje dvě minuty za podražení a už sedí na trestné lavici.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 10. Volráb (Kuchynka, Fojt), 33. Kaltenböck (Oliverius) – 19. Vlasov (Kondratěv), 35. Kondratěv (Přidal, Duben), rozh. náj. Ludvík