Bournemouth – Newcastle 0:1 (kon.) | West Ham – Everton 1:1 (kon.) | Sunderland – Southampton 0:1 (kon.)
Norwich – Swansea 1:0 (kon.) | Leicester – Watford 2:1 (kon.) | Manchester Utd. – West Brom 2:0 (kon.)
Stoke – Chelsea 1:0 (kon.)
West Ham United
1:1 (1:1)
Everton FC
Sobota 07.11.2015, 16:00 • Boleyn Ground, London • Anglická Premier League • 12. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:00:04)
    Lanzini a Lukaku zařídili West Hamu i Evertonu jednobodový zisk. West Ham nadšený není, to šlo vidět na hráčích po konečném hvizdu, ale Everton je spokojený.

Rozhodčí Tierney ukončil druhý poločas v době, kdy West Ham zakládal poslední útočnou akci a to se nelíbilo Bilićovi, který to dal jasně najevo. Dnešní utkání skončilo nerozhodně 1:1. Oba góly padly v první polovině zápasu. Nejprve se trefil ve 30. minutě Lanzini a ve 43. minutě vyrovnal na 1:1 Lukaku. Druhý poločas už příliš zajímavých momentů nepřinesl a gól nepadl. Oba celky si tak připisují po jednom bodu.

90+5

90+5
    V poslední nastavené minutě si připsal zákrok Adrián, jenž zneškodnil střelu, která k němu mířila po zemi.

90+4
    Vypadá to, že dnešní zápas skončí remízou 1:1 a pokud ano, tak tento výsledek bude zasloužený.

90+1
    Zárate fauloval Lennona a za svůj prohřešek vyfasoval žlutou kartu.

90
    Druhý poločas bude nastaven o dlouhých 5 minut.

89
    Aktivní Zárate se napřáhl ke střele, ale pálil přesně do těch míst, kde byl připravený Howard.

88
    Zárate udržel míč a poté se prezentoval parádním centrem do vápna, ale Moses na balon vyskočit nedokázal. Tady by se hodil Carroll, který byl před malou chvílí vystřídán.

87
    Hrací plochu opustil, dnes nevýrazný, Andy Carroll a místo něj přišel Jelavić.
    Lanzini a jeho gólová radost.

86
    Everton podnikl rychlý brejk, na jehož konci stál Lukaku, který pálil asi z deseti metrů, ale branku o půl metru minul.

85
    Jenkinson teď podpořil útok West Hamu a podnikl sólo akci, které zakončil krásnou technickou střelou, avšak Howard byl pozorný a připsal si úspěšný zákrok.

84
    Druhý poločas už tolik atraktivní, jako byl ten první, není. Do konce utkání zbývá posledních pár minutek. Uvidíme, zda některý tým vstřelí vítězný gól.

83
    Tomkins ze své kopačky vyslal povedný centr do vápna, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel. V 83. minutě se stav skóre nemění.

83
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Gerard Deulofeu, přichází Aaron Lennon.

78
    Everton zahrával další rohový kop, ale ani tentokrát nebezpečný nebyl.

77
    Kouyaté si připsal úspěšný obranný zákrok a hostům nabídl výhodu rohového kopu, ale Everton svého soupeře neohrozil.